آخرین خبر از مناظره داوطلبان انتخابات:

۵ مناظره ۴ ساعته طی ۲ هفته در صدا و سیما

سومانیوز؛ براساس شنیده های منابع آگاه در صدا و سیما، قرار است به جهت کمبود زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به جای ۳ مناظره، ۵ مناظره با موضوعات مختلف روی آنتن بروند.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، قرار است به محض اعلام تأیید صلاحیت‌ها که فعلاً صدا و سیما برای ۲۲ خردادماه که از قبل اعلام شده بود، اعلام آمادگی کرده و با حضور نمایندگان نامزدها قرعه‌کشی برای برنامه‌های انتخاباتی تلویزیون را داشته باشند، بنابر دوره های  گذشته، این برنامه به صورت زنده از تلویزیون پخش خواهد شد.

مکان برگزاری قرعه‌کشی هم مرکز همایش‌های صداوسیما خواهد بود.

در روزهای طراحی دکورها و آماده‌سازی استودیوهای انتخاباتی بحث مجری مناظرات هم به اوج خودش رسیده است و گفته می شود، تا این لحظه مهدی مهدی قلی از مجریان سیاسیِ تلویزیون به عنوان مجری مناظرات تلویزیونی انتخاب شده است.

مجری مناظره‌های انتخاباتی سال‌های ۱۴۰۰، ۱۳۹۶ و ۱۳۹۲ مرتضی حیدری بود که از شبکه یک سیما پخش می‌شد.

در حالی‌که نام‌های دیگری همچون  محمدجعفر خسروی (مجری قدیمی تلویزیون)، کامران نجف‌زاده (خبرنگار قدیمی و مجری این روزهای برنامه «برمودا»)، المیرا شریفی‌مقدم (مجری و گوینده تلویزیون) و مهدی مهدی‌قلی (مجری تلویزیون) به گوش می‌رسید، بنابر پیگیری‌های انجام شده قرار است تا این لحظه، مناظرات تلویزیونی انتخابات ریاست‌جمهوری را مهدی مهدی قلی اجرا کند.

اتفاقی که تا این لحظه قرار است بیفتد و این مجری که در دوره‌های گذشته گریم شده به عنوان مجری جایگزین در کنار مرتضی حیدری حضور داشت و  آماده‌باش از نزدیک، شاهد برگزاری مناظره‌های دوره‌های قبل روی آنتن زنده بوده است.

گفت‌وگوی ویژه خبری برای هرکدام از نامزدها، اختصاص کانال اختصاصی تلوبیونی برای پخش برنامه‌های زنده و ضبطی به هر یک از نامزدها، دو مستند تلویزیونی ۳۰ دقیقه‌‌ای، دو مستند رادیویی ۳۰ دقیقه‌ای، ستادهای تبلیغاتی هر یک از نامزدها همچنین می‌توانند دیدگاه‌های ایشان خطاب به مردم هر یک از استان‌ها را برای پخش در شبکه‌های صدا و سیمای استان‌ها در قالب یک برنامه بصورت رو به دوربین به تعداد استان‌ها تهیه کنند./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11504

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: