نمایندگان مجلس گیلان در شورای برنامه ریزی چه گفتند؟

طرحهای ناتمام گیلان به اعتبار ویژه نیاز دارد

ایران 1444؛ چند تن از نمایندگان استان گیلان در مجلس امروز در نخستین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه گیلان با اشاره به شعار سال که جهش تولید با مشارکت مردم خواستار تامین اعتبار ویژه برای طرحهای ناتمام، تلاش برای حذف یارانه واردات برنج و هزینه ی درآمدهای اجازه سالنهای ورزشی در شهر رشت شدند.

احمد دنیامالی نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه از دستگاهها خواست با توجه به تاکید استاندار در راستای تامین اعتبار و بودجه و جذب نقدینگی تاکید کنند.

خلیلی بهروزی فر نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت نیز گفت: پروژه ها و طرح های نیمه تمام استان و شهرستان نیازمند اعتبار ویژه است؛ سازمان برنامه و بودجه استان مساعدت ویژه را در این بخش داشته باشد.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت هم خواستار هزینه کرد درآمدهای حاصل از اجاره سالن های ورزشی و مراکز خدمات درمانی در شهر رشت شد.

محمدرضا احمدی دیگر نماینده رشت نیز در این جلسه گفت: تلاش داریم با حذف یارانه واردات برنج، حمایت لازم را از کشاورزان استان داشته باشیم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان نیز در این جلسه اظهار کرد: گیلان با هوشمند سازی ۲۷ هزار مجوز کسب و کار کاغذی هم اکنون در جایگاه دوم کشوری قرار دارد.

علیرضا نوروزی بهمبری اضافه کرد: تا ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری باید تمامی مجوزهای کاغذی هوشمند سازی شوند.

در این مراسم از امید رضا رحیمی رتبه نخست مسابقات رسمی و بین المللی قرآن کریم، مهناز قنبری رتبه نخست حفظ کل قرآن کریم استان از مسابقات دانش آموزی جهان اسلام، محمد رضا جعفر پور رتبه دوم حفظ کل قرآن در این مسابقات، عاطفه ناصح رتبه نخست کشور در قرائت تحقیق، ابوالفضل اقدسی رتبه برتر این رقابت‌ها و استاد فلاح پور که نقش اساسی در توفیق این قاریان ایفاء کرد؛ با اهدای لوح قدردانی و تجلیل شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10930

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: