مدیرکل بنیاد مسکن گیلان:

۳۶۹ طرح هادی در سطح استان گیلان در حال تهیه و بازنگری است

آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های آسفالت بخش کلاچای با حضور استاندار گیلان برگزار شد.

آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های آسفالت بخش کلاچای با حضور استاندار گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، با حضور دکتر عباسی استاندار گیلان در شهرستان رودسر آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های اجرای طرح هادی روستایی بخش کلاچای برگزار شد

مهندس حامد دائمی در حاشیه این مراسم اظهار کرد: تهیه و بازنگری طرح‌های هادی در دستور کار بوده و درحال حاضر حدود ۳۶۹ طرح هادی در سطح استان با اعتباری بالغ بر ۴۲میلیارد در حال تهیه و بازنگری است.

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت: اقدام مناسبی در ۲ سال اخیر در اجرای طرح‌های هادی صورت گرفت که بی‌نظیر بود و آن هم بحث عملیات اجرایی با محوریت نهضت اجرای آسفالت بوده که در ۵۲۰ روستا با اعتباری بالغ ۷۳۵ میلیارد تومان در دولت سیزدهم از محل اعتبارات ملی، استانی و غیره انجام شد.

وی افزود: در نهضت اجرای آسفالت ما توانستیم حدود ۲ میلیون مترمربع اجرای آسفالت که تقریبا ۴۹۵ کیلومتر است در معابر روستاهای فرعی و اصلی توسط بنیاد مسکن انجام دهیم.

مهندس دائمی بیان کرد: شاخص اجرای طرح هادی در استان با افزایش ۵/۵ درصدی همراه شد. مدیرکل بنیاد مسکن گیلان یکی از اقدامات اخیری که در راستای نهضت ملی مسکن که بر بنیاد مسکن تکلیف شد را بحث تامین زمین در روستاها عنوان کرد و گفت: سهم استان گیلان ۱۰ هزار واحد است که به محض اقدام این طرح نسبت به تغییر کاربری اراضی ملی اقدام می‌کنیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13492

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: