مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، حرکت هیات فوتبال استان را غیراخلاقی و غیرحرفه ای خواند

به گزارش سوما؛ مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، جلوگیری از تهیه گزارش توسط خبرنگاران برنامه تلویزیونی ” یار دوازدهم ” در اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی از سوی هیات فوتبال استان را اقدامی غیرحرفه ای و غیراخلاقی دانست.

میلاد ابراهیمی گفت: در خبرها داشتیم تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای آمادگی هرچه بیشتر جهت حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۳ امارات، یک اردوی تدارکاتی در منطقه آزاد انزلی برگزار کرده است، از همین رو برنامه ورزشی ” یار دوازدهم ” شبکه باران، در راستای رسالت خبری خود اقدام به اعزام خبرنگار جهت تهیه گزارش از این اردو نموده است، اما شنیده شد هیات فوتبال گیلان، مانع از تهیه گزارش، توسط عوامل این برنامه شده که این عمل، کاری غیراخلاقی و غیرحرفه ای است.

وی افزود: خبرنگاران زبان گویای مدیران نظام هستند و اگر نقدی از سوی رسانه مطرح می شود، جهت برطرف کردن معضلات در جامعه است، نه تخریب مدیران؛ از همبن ر.و مسئولان باید ضمن تقویت سعه صدر، جهت اشاعه فرهنگ پاسخگویی از این فرصت استفاده کرده و با تعامل با خبرنگاران، عملکرد خود را شفاف در معرض دید عموم مردم قرار دهند نه اینکه آنها را از وظیفه ذاتی خود منع نمایند.

گفتنی است، برنامه یار دوازدهم به عنوان تنها برنامه تخصصی فوتبال در گیلان، اخیرا انتقاداتی از هیات فوتبال استان داشته است که مدیریت این هیات به جای پاسخگویی، اقدام به این حرکت غیراصولی کرده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13221

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: