مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:

۹۰ دهستان گیلان تحت پوشش طرح کالابرگ الکترونیک قرار گرفتند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از ۱۱۳ دهستان استان ۹۰ مورد تاکنون تحت پوشش طرح کالابرگ الکترونیک قرار گرفته‌اند و در ۲۳ روستا استان هنوز این طرح فعال نشده که به مرور اقدام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، سیاوش آقاجانی گفت: در این استان ۲ هزار و ۹۴۰ میلیارد ریال خرید کالابرگی انجام شده که بیش از هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال آن از اعتبار یارانه‌ای و مابقی نقدی پرداخت شده است. وی ادامه داد: در استان گیلان ۱۱۶ هزار و ۷۳۹ خانوار تحت پوشش از این طرح استفاده کردند و میزان تراکنش انجام شده از زمان اجرای این طرح تاکنون ۳۵۸ هزار و ۴۴۵ مورد بوده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تعداد فروشگاه های خرد که خدمات مورد نیاز را به مردم ارائه می کنند هزار و ۸۴۷ مورد اعلام کرد و افزود: مردم گیلان می توانند با مراجعه به ۴۲۳ فروشگاه زنجیره ای استان مایحتاج خود را تهیه کنند. وی افزود: تمام شعبات ۱۰ فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ جانبو، افق کوروش، دیلی مارکت، مینو مارت، رفاه، هفت، گندم طلایی‌کوروش، هایپر فامیلی، اتکا، وال مارکت و فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت به طرح متصل شده اند. همه خانوارهای مشمول طرح نیز می توانند با نصب برنامه شبکه ملی اعتبار (شما) و یا شماره گیری #۱۴۶۳*۵۰۰* از باقی مانده اعتبار خود مطلع شوند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14554

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: