۵۰ مدرسه فوتبال غیرمجاز در گیلان فعالیت دارد

به گزارش سوما؛ مسئول مدارس فوتبال گیلان گفت: از ۱۵۰ مدرسه فوتبال موجود در گیلان حدود ۵۰ مورد غیرمجاز شناسایی شده‌اند که برای مربیان حاضر در این مدارس کارت مربیگری در مسابقات پایه صادر نمی‌شود.

 

 

سیدامیر فرحسینی عنوان کرد: این مربیان حق شرکت و حضور در کلاس‌های ارتقای مربیگری را ندارند و برای شرکت آنها در کلاس‌های ارتقای مربیگری نیز کارتی صادر نخواهد شد.

مسئول مدارس فوتبال گیلان به اقدام مدارس فوتبال غیرمجاز گیلان برای دریافت مجوز اشاره کرد و ادامه داد: مسئولان این باشگاه‌ها برای تکمیل پروانه خود هر چه سریعتر اقدام و آن را کامل کنند.

فرحسینی خاطرنشان کرد: پس از تکمیل پروانه و پرونده باشگاه فوتبال، مسئولان این باشگاه با مراجعه به هیات فوتبال استان می‌توانند برای اخذ مجوز رسمی از این هیات اقدام کرده تا فعالیت‌های آنان در چارچوب قانون انجام شود.

وی اظهار کرد: با دریافت مجوز رسمی این مدارس از هیات فوتبال، مربیان حاضر در اینگونه مدارس نیز مشکلی برای فعالیت نخواهند داشت و آنان نیز می‌توانند در رقابت‌های لیگ‌های پایه حضور یافته و برای حضور در کلاس‌های ارتقای مربیگری نیز ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به تعداد کلاس‌های فوتبال مجاز در گیلان بیان کرد: هم اینک حدود یکصد مدارس فوتبال مجاز در گیلان فعالیت دارند که در طول سال علاقمندان زیادی برای آموزش فوتبال در این کلاس‌ها حضور می یابند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10562

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: