۶۳ درصد آرای متعلق به دکتر پزشکیان است:

۴۴ درصد واجدین شرایط گیلان در انتخابات شرکت کردند

سومانیوز؛ نتیجه نهایی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در گیلان به ترتیبی شد که از کل آرای ماخوذه ۸۸۲ هزارو ۹۳۲ رای، آقای مسعود پزشکیان ۵۵۵ هزار و ۴۹۰ رای معادل ۶۲.۹۱ درصد آرا و آقای سعید جلیلی ۳۱۱هزار و ۵۵۱ رای معادل ۳۵.۲۹ درصد آرای مردم استان را به خود اختصاص دادند.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا؛ استاندار گیلان با توضیح در این خصوص اظهار کرد: مشارکت حدود ۴۴ درصدی گیلانیان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوریاستاندار گیلان اضافه کرد: ۱۵ هزارو ۸۹۱ رای باطله معادل حدود ۱.۸درصد نیز در دور دوم انتخابات در استان داشتیم.

اسدالله عباسی گفت: مردم سرافراز، همیشه پیروز، ولایت مدار و موقعیت‌شناس گیلان که همگام با سایر هموطنان پرشور در انتخابات همچون هفته گذشته با مشارکت بیشتری، حضور یافتند که شایسته تقدیر فراوان است.

استاندار گیلان در پیامی با تقدیر از حضور حماسی مردم افزود: باید اذعان داشت به لطف خداوند بزرگ، دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی و قدرشناسی از خدمات شهید جمهور عزیزمان، با لبیک میلیونی مردم در سراسر کشور همراه بود، چنانچه در دور اول با مشارکت ۴۰درصد، با دعوت رهبری در دور دوم به بالای ۵۰ درصد رسید.

این مشارکت در گیلان عزیزمان با رشد حدود ۱۲ درصدی به ۴۳۰۹ درصد افزایش یافت و بار دیگر دشمن تا دندان مسلح به انواع امپراطوری رسانه‌ای، رسانه سیاه و ناامیدسازی را شکست داد./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11765

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: