مسئول بسیچ سازندگی گیلان خبر داد:

۴۰ هزار بسته معیشتی در شب یلدا در گیلان توزیع شد

به گزارش سوما؛ مسئول بسیچ سازندگی گیلان گفت: به مناسبت شب یلدا ۴۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۲ میلیارد تومان میان خانواده‌های نیازمند و کم برخوردار گیلان توزیع شد.
سرهنگ احمد ابراهیمی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم نوعدوست و خیرین گیلانی همواره در تمامی ایام عشق و همدلی خود را نشان دادند، اظهار کرد: توزیع بسته‌های معیشتی یک اقدام حسنه و مهم در جمهوری اسلامی است که چندین سال و از اولین روزهای شیوع کرونا در ایران آغاز شده و کماکان ادامه‌ دار است.

وی با اشاره به نقش خیرین و مردم در توزیع بسته‌های معیشتی گفت: در طول چند سال گذشته خیرین یکی از بازوهای محکم‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند که با کمک خود به نیازمندان نقش مهمی در ایجاد آرامش در جامعه داشتند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در استان گیلان به مناسبت شب یلدا خبر داد و افزود: در شب‌ یلدا خانواده‌های ایرانی در کنار یکدیگر بوده و این شب را جشن می‌گیرند ولی هستند خانوارهایی که به دلیل تنگدستی توان برگزاری این جشن را نداشتند لذا سپاه قدس گیلان با کمک پایگاه‌های مقاومت بسیج و خیرین ۴۰ هزار بسته معیشتی با ارزش ریالی ۱۲ میلیارد تومان در میان نیازمندان توزیع کردند.

ابراهیمی یکی از راه‌های افزایش امید در جامعه را کمک به نیازمندان در برهه‌های مختلف دانست و بیان کرد: مردم ولی نعمتان این نظام مقدس بوده و شایسته ارائه بهترین خدمات توسط کارگزاران این نظام مقدس هستند که باید به آنان توجه شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10377

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: