به علت نا مشخص:

۲۶۰ رضوانشهری به علت نامعلوم مسموم شدند

سومانیوز؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اعلام مسمومیت های ۲۶۰ نفر رضوانشهری به ۲۶۰ به مراکز درمانی اعلام کرد: همه مراجعان پس از ارائه مراقبت های درمانی با حال خوب مرخص شدند و علت این بیماری مشخص نیست..

به گزارش گروه رسانه ای ایران -گرا؛ با بیان اینکه همه بیماران با علائم استفراغ و تهوع در مراکز سلامت محور به صورت سرپایی درمان شده اند، افزود: تاکنون هیچ بیماری در اثر این علائم در مراکز درمانی شهرستان و استان بستری نشده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه این بیماران از روز گذشته در حال مراجعه به مراکز درمانی از جمله بیمارستان شهدای رضوانشهر هستند، گفت: اولین بیماران مراجعه کننده به بیمارستان شهدای رضوانشهر ساعت ۱۱ روز گذشته بوده است.

دکتر آشوبی با اشاره به افزایش تعداد مراجعین با علامت‌های مشابه و احتمال امکان وقوع رخداد بهداشتی، خاطرنشان کرد: جهت بررسی موضوع، شناسایی منشا بیماری و همچنین اقدامات بهداشتی و درمانی لازم، اقدامات لازم در دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هماهنگی دستگاه‌های مسوول در شهرستان، صورت گرفته است.

به گفته وی، مقرر شده تا شبکه بهداشت و درمان شهرستان رضوانشهر به فوریت نسبت به بررسی‌های اپیدمیولوژیک جهت پیدا کردن علل احتمالی از طریق سنجش آب شرب شهرستان از نظر آلودگی میکروبی و میزان کلر باقی مانده آب اقدام کنند.

رسانه های استان گیلان و شهرستان رضوانشهر منتظر پاسخ دانشگاه علوم پزشکی در این باره هستند اگر چه مردم این منطقه براساس شنیده ها اظهار نظرهایی دارند. ما نیز در انتظار بررسی های کارشناسی علوم پزشکی گیلان می مانیم.

هم چنین شایسته است شرکت آب و فاصلاب گیلان نیز به بررسی های کارشناسی در این باره اظهار نظر عمومی کند.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11701

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: