مسعود عباس نژاد عضو شورای شهر رشت؛

یکسان بودن مزایای قانونی و حق تردد برای رانندگان تاکسی زن

به گزارش سوما؛ مسعود عباس نژاد عضو شورای شهر رشت و رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا گفت: رانندگان تاکسی زن از مزایای یکسان قانونی، مجوز و حق تردد در سطح شهر برخوردارند.

مسعود عباس نژاد رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی رشت در خصوص دریافت مجوز رانندگان تاکسی زن مطرح کرد: در حال حاضر حدود ۱۰ الی ۱۵ راننده تاکسی زن در سطح شهر فعالیت میکنند. شرایط دریافت مجوز از تاکسیرانی نیز برای زنان دقیقا عین مردان بوده و هیچ محدودیتی دراین خصوص وجود ندارد.

وی بابیان اینکه پیش ازاین هم بانوان می‌توانستند بعنوان راننده شهری در شهر تردد داشته باشند و هیچ ممنوعیتی دراین خصوص وجود نداشت، افزود: تقاضا و درخواستی دراین زمینه وجود نداشت که باتوجه به درخواست بانوان، مجوز برای آن‌ها صادر شد.

عباس نژاد خاطر نشان کرد: به عنوان رییس کمیته انضباطی شرکت تاکسیرانی لازم است تاکید کنم بانوان محترم در صورت بروز مسائل انضباتی و مشکلاتی ازاین دست بامطرح کردن شکایات خود حتما در کمیته انضباطی تاکسیرانی به آن‌ها رسیدگی خواهد شد.

رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی رشت افزود: همه امکانات ازقبیل پاداش، مزایا، دریافت مجوز و حق تردد در ایستگاه‌های مختلف درسطح شهر برای رانندگان زن و مرد یکسان است و بانوان با دریافت مجوز از تاکسیرانی می‌توانند در این حوزه فعالیت کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10950

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: