یوم الله ۱۳ آبان در شبکه استانی گیلان

به گزارش سوما؛  معاونت سیمای گیلان ویژه برنامه «نوجهان»، «صبح تازه» و راهپیمایی یوم الله 13 آبان را به طور زنده پخش می‌کند.

 

برنامه «نوجهان» به تهیه کنندگی اسدالله جباری با حضور نوجوانان بسیجی، گفتگو با کارشناسان سیاسی در خصوص تبیین سیاست های تجاوز کارانه آمریکا علیه ایران، پخش گزارش، اجرای زنده گروه سرود و مسابقه از ساعت ۱۹ جمعه ۱۲ آبان به مدت ۶۰ دقیقه به روی آنتن  می رود.

برنامه «صبح تازه» نیز به تهیه کنندگی عبدالله جلالی از ساعت ۷:۳۰ روز شنبه ۱۳ آبان با اعلام مسیرهای راهپیمایی، گفتگو با کارشناسان سیاسی و اساتید دانشگاه در خصوص تبیین فلسفه شعار «مرگ بر آمریکا و اهمیت مبارزه با استکبار جهانی»، ارتباط تلفنی با مسوولان استان، اجرای زنده گروه سرود از شبکه استانی پخش می‌شود. راهپیمایی و سخنرانی این روز نیز به صورت زنده به تهیه کنندگی فرهاد ورزلدوست، محمود برازنده طلب و احمدرضا زارعی از ساعت ۹ پخش می‌شود.

معاونت صدا با ویژه برنامه «انقلاب دوم» به تهیه کنندگی سید رضا سید دانش، روز شنبه ۱۳ آبان از ساعت ۹ به مدت ۱۵۰ دقیقه  با بخش های: گفتگوی کارشناسی با اساتید حوزه و دانشگاه، پخش سرودهای حماسی، مصاحبه و گزارش های مردمی از راهپیمایی ۱۳ آبان، نمایش های کوتاه با محوریت وقایع یوم الله ۱۳ آبان، پیامک و پیام های مردمی‌به انعکاس حضور مردم ولایتمدار استان در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی می‌پردازد.

معاونت خبر نیز با تهیه و پخش گزارش مردمی در خصوص اهمیت و لزوم حضور قشرهای مختلف مردم  به ویژه دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان، پخش مصاحبه نخبگان، فعالان سیاسی،اجتماعی در خصوص اهمیت راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی، پخش بیانیه، دعوت مسوولان ارشد استان از مردم  جهت حضور پرشور در راهپیمایی، یک گفتگوی ویژه خبری، پخش راهپیمایی مرکز استان و سایر شهرهای گیلان در بخش های مختلف رادیویی و تلویزیونی، پخش زنده راهپیمایی رشت از شبکه خبر، ارتباط زنده استودیو خبرگیلان با شبکه خبر در عصر روز راهپیمایی در خصوص انعکاس حضور مردم گیلان در راهپیمایی۱۳ آبان، انتشار خبر مکتوب، عکس و تصاویر در کانال ها و سایت خبرگزاری صداوسیما به این مهم می‌پردازد.

برنامه‌های معاونت فضای مجازی صداوسیمای گیلان هم با تولید و انتشار ۷ پوستر در خصوص روز دانش آموز و روز ۱۳ آبان، ۲ اینفوگرافیک بیانات مقام معظم رهبری در خصوص روز ۱۳ آبان، ۲ موشن گرافیک بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ، راه اندازی پویش نقاشی همدردی با بچه‌های مظلوم غزه، راه اندازی پویش انشا فرزندان ایران برای کودکان بی پناه غزه، تولید بیش از ۲۵ ویدئو از آثار ارسالی در پویش نقاشی و انشا و پوستر دعوت به راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، تقدیم نگاه مخاطبان و علاقمندان فضای مجازی می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13320

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: