گیلان میزبان سومین جشنواره رسانه‌ای «حریم رسالت» است

سومانیوز؛ سومین جشنواره رسانه ای «حریم رسالت» همزمان با ولادت حضرت زینب(س) در آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا؛ پوستر استانی سومین جشنواره رسانه‌ای بانوان «حریم رسالت» با حضور سردار دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان، سردار جلایی معاون امنیتی و سیاسی استانداری گیلان، مدیرکل صمت استان، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدیرکل امور بانوان و استانداری گیلان، مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان، نماینده سازمان تبلیغات و معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان گیلان در نشست فصلی مدیران کانون‌ها و اعضای شورای بسیج رسانه گیلان برگزار شد.

«سرهنگ مهدی پارسا» مسؤول بسیج رسانه گیلان در این برنامه به اشاره به برگزاری سومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت به میزبانی گیلان اظهار کرد: بانوان فعال از سراسر کشور می‌توانند آثار خود را در قالب‌های کلیپ و گزارش ویدئویی، موشن گرافی، اینفوگرافی، پادکست، مستند، عکس، گزارش تحلیلی و تحقیقی، یادداشت و سرمقاله، گزارش خبری، مصاحبه و تیتر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه گیلان به عنوان قطب بانوان رسانه کشور معرفی و دبیرخانه دائمی این جشنواره به استان گیلان اعطا شده است، افزود: این جشنواره رسانه‌ای با محورهای زن، روحیه خودباوری، جهش تولید، مردمی سازی، ایران قوی، زنِ عفیف، نجیب و متدین ایرانی و هویت زن مسلمان و روایت زنان موفق والگوی سوم زن مسلمان کار خود را آغاز کرده است.

مسؤول بسیج رسانه استان گیلان در ادامه افزود: زن در حقوق بشر غربی و واقعیت نقش رسانه‌ها در دفاع از حقوق زنان زنِ جامعه ساز، نقش آفرینی در تمدن نوین اسلامی و زمینه ساز ظهور زن محور خانواده، فرزند آوری و سبک زندگی اسلامی ایرانی و نقش زن در ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت از دیگر محورهای مشخص شده در این جشنواره ملی و بین المللی ویژه بانوان است.

پارسا با بیان اینکه جشنواره سوم حریم رسالت دارای یک محور ویژه مقاومت زنان فلسطین می‌باشد، افزود: مقاومت، شجاعت و ایستادگی زنان جبهه مقاومت، محور ویژه سومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه بانوان رسانه در قالب‌ها و محورهای مشخص شده می‌توانند آثار خود را که از بازه زمانی ٢٨ آبان ١۴٠٢ تولید و در یکی از رسانه‌های رسمی، بومی و مکتوب و مجازی منتشر کرده، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند، افزود: مهلت ارسال آثار تا ۳۰ شهریور ١۴٠٣ است که علاقمندان از می‌توانند آثار خود را به نشانی harimeresalat.com ارسال کنند.

رونمایی سومین جشنواره رسانه‌ای حریم رسالت با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه و سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تهران با حضور اصحاب رسانه و مدیران رسانه سراسر کشور رونمایی شد.

در حاشیه این مراسم نیز کتاب خاطرات شفاهی رقص روی یک پا آزاده جانباز ۷۰ درصد اسماعیل یکتایی فعال رسانه‌ای لنگرود به سردار دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان اهدا شد./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11530

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: