گیلان میزبان اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام

مربی تیم ملی آبهای آرام با اشاره به اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام در بندرانزلی گفت: تمرینات خوبی را در بندرانزلی پشت‌سر می‌گذاریم و امیدواریم با این روند و با کسب سهمیه باعث سربلندی خانواده قایقرانی شویم.

 آرش بصارت‌دار مربی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اردوی تیم ملی آب‌های آرام بلافاصله بعد از بازی‌های آسیایی در تالاب انزلی آغاز شد، اظهار کرد: پاروزنان، تمرینات خوب و منظمی را شروع کردند و با توجه به برنامه‌ریزی فدراسیون و پروتکل‌های انتخابی در مواد المپیکی کایاک تک‌نفره ۱۰۰۰ متر و کایاک دونفره ۵۰۰ متر، تمرینات را انجام دادیم.

بصارت‌دار  با بیان اینکه علی رغم محدودیت زمانی در آزمون انتخابی فدراسیون، رکوردهای خوبی توسط پاروزنان در هر دو ماده به ثبت رسیده است، گفت: بعد از تست‌های انتخابی فدراسیون، اردوها را در کمپ انزلی دنبال می‌کنیم و خدا را شاکریم که پاروزنان در شرایط تمرینی و روحی روانی خوبی قرار دارند و امیدواریم به حد انتظار مدنظر فدراسیون برای اعزام به مسابقات انتخابی المپیک در کشور ژاپن برسیم.

مربی تیم ملی آب‌های آرام با بیان اینکه ملی‌پوشان توانایی لازم جهت کسب سهمیه المپیک پاریس را دارند، افزود: کادر فنی و ورزشکاران تلاش زیادی کردند و امیدوارم در نهایت با کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس باعث افتخار خانواده ورزش قایقرانی شویم.

به گزارش فارس، در این اردو علی آقامیرزایی و پیمان قویدل، الناز شفیعیان و تانیا کارگرپور از گیلان و کیانا کمال زاده از هرمزگان در کایاک آقایان و بانوان تمرینات خود را زیر نظر مربیان انجام می‌دهند.

تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام کایاک کشورمان خودشان را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک پاریس که در فروردین ماه سال آینده در ژاپن برگزار می‌شود آماده می‌کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15296

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: