سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی استان گیلان:

کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی با وعده های دروغین

فرمانده انتظامی استان از دستگيري فردي كه با وعده دروغین سرمایه‌گذاری، ۳۰۰ ميليارد ریال در شهرستان‌ آستانه‌اشرفیه کلاهبرداری کرده‌ بود، خبر داد.

فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که با وعده دروغین سرمایه‌گذاری، ۳۰۰ میلیارد ریال در شهرستان‌ آستانه‌اشرفیه کلاهبرداری کرده‌ بود، خبر داد.
سردار “عزیزاله ملکی” در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه انتظامی برای ارتقاء امنیت و پیشگیری از وقوع جرایم در سطح جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: مردم می‌توانند با توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس و دقت در انجام معاملات از سودجویی کلاهبرداران جلوگیری کنند.
وی در ادامه گفت: در پی شکایت ۱۴ نفر در شهرستان آستانه‌اشرفیه مبنی بر اینکه فردی با وعده دروغین سرمایه‌گذاری و مشارکت در فروش و صادرات محصولات کشاورزی و پرداخت سود ماهیانه بالا و مانورهای متقلبانه نظر آنها را جلب و با دریافت مبالغی از این افراد کلاهبرداری کرده است، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پس از اخذ اظهارات شکات، بررسی پرونده‌ها و تحقیقات فنی صورت گرفته صحت موضوع محرز شد، افزود: با اقدامات پلیسی، محل اختفاء متهم در شهرستان خمام شناسایی و با هماهنگی قضائی این فرد دستگیر شد.
این مقام ارشد انتظامی با اعلام اینکه متهم در مواجهه با دلایل، مستندات و مدارک پلیس به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری به مبلغ تقریبی ۳۰۰ میلیارد ریال از مال باختگان اعتراف کرد، اذعان داشت: کلاهبردار ۴۰ ساله با تکمیل پروند‌ه‌‍‌ برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
سردار ملکی در پایان با تاکید بر اینکه افراد سودجو و کلاهبردار از هر شیوه‌ای برای رسیدن به مقاصد شوم خود و فریب افراد استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: مردم باید دقت و هوشیاری خود را در مواجهه با این افراد داشته باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13689

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: