کشف ۵ تن مرغ قاچاق در صومعه‌‌سرا

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با اشاره به کشف پنج تن‌ مرغ قاچاق در این شهرستان گفت: در بازرسی از کامیون حمل مرغ، ۲ هزار و ۱۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل و بهداشت به وزن پنج تن و ۸۴۰ کیلوگرم کشف شده است.

امیر وهاب‌زاده صبح امروز در گفت‌وگوی رادیویی با سیمای مرکز گیلان با اشاره به کشف پنج تن‌ مرغ قاچاق در این شهرستان اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا، حین کنترل وسایل نقلیه عبوری به یک دستگاه کامیون حامل مرغ مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از کامیون حمل مرغ، ۲ هزار و ۱۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل و بهداشت به وزن پنج تن و ۸۴۰ کیلوگرم کشف شده است، گفت: به‌ منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و جلوگیری از ورود و خروج کالای فاقد مجوز و قاچاق، کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان صومعه‌سرا به صورت مستمر از سوی پلیس انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا با اشاره به معرفی راننده ۳۸ ساله کامیون حمل‌کننده مرغ قاچاق به مراجع قضایی افزود: کارشناسان ارزش تقریبی مرغ‌های کشف شده را سه میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال برآورد کردند.

وهاب‌زاده، حمل انواع دام و طیور و مرغ زنده را تنها با مجوز اداره‌کل دامپزشکی امکان‌پذیر دانست و بیان کرد: از شهروندان درخواست دارم در صورت برخورد با هرگونه مورد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14896

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: