کشف ۳۴ تن شن و ماسه غیرمجاز در سیاهکل

به گزارش سوما؛ به گفته فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل، مأموران انتظامی این شهرستان هنگام گشت‌زنی در این شهرستان ۳۴ تن شن و ماسه را که بدون مجوز قانونی از بستر رودخانه برداشت شده بود از چهار دستگاه کامیون کشف کردند.

سرهنگ حسین امیدخواه فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل پیش از ظهر امروز در گفت‌وگوی خبری سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه برخورد قاچاق و برداشت غیر قانونی شن و ماسه یکی از اهداف نیروی انتظامی است، اظهار کرد: مأموران نیروی انتظامی به طور مداوم در حال گشت‌زنی از معادن شن و ماسه بوده و با هر گونه برداشتن غیرمجاز و قاچاق به شدت برخورد می‌کنند.

وی با اشاره به کشف چهار دستگاه کامیون غیرمجاز شن و ماسه در سیاهکل گفت: مأموران انتظامی شهرستان سیاهکل هنگام گشت‌زنی در این شهرستان ۳۴ تن شن و ماسه را که بدون مجوز قانونی از بستر رودخانه برداشت شده بود از چهار دستگاه کامیون کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل از توقیف کامیون حاوی شن و ماسه‌های غیرمجاز خبر داد و افزود: رانندگان ۳۲، ۳۵، ۳۹ و ۵۹ ساله این خودرو‌ها نیز با تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شدند.

امیدخواه با بیان اینکه نگهداری و حفظ محیط زیست و جلوگیری از تخریب آن، به ویژه برداشت بی‌رویه شن و ماسه از بستر رودخانه یک وظیفه ملی و همگانی است، گفت: از مردم درخواست دارم در صورت مشاهده موارد مشابه، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13212

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: