کشف فست فودهای تاریخ گذشته در رشت

به گزارش سوما؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از کشف و توقیف بیش از دو تن مواد غذایی فاسد در رشت خبرداد و گفت: این مواد غذایی تاریخ گذشته قرار بود در چند شعبه فست‌فود متعلق به صاحب انبار استفاده شود که با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی، پلیس اماکن و هماهنگی با دستگاه قضایی، تمام شعب فست‌فود‌های این شخص پلمب شد.

سید محمود رضوانی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکوک شدن کارشناسان بهداشت محیط رشت به یک انبار مخفی مواد غذایی در این شهرستان اظهار کرد: پس از بررسی‌ها و رصد در چندین روز پیاپی، بیش از دو تُن مواد غذایی فاسد در رشت کشف و توقیف شد.

وی با بیان اینکه این عملیات با اطلاع تعزیرات حکومتی و پلیس اطلاعات اماکن انجام شد، گفت: در این عملیات بیش از دو تُن مرغ، گوشت و انواع مواد غذایی پروتئینی و پنیر پیتزای تاریخ مصرف گذشته و فاسد در این انبار کشف شد.

به گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، این مواد غذایی تاریخ گذشته و فاسد، قرار بود در چند شعبه فست‌فود متعلق به صاحب انبار استفاده شود که با اقدام به موقع بازرسان مرکز بهداشت رشت، توقیف و با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی، پلیس اماکن و هماهنگی با دستگاه قضایی، تمام شعب فست‌فود‌های این شخص پلمب شد./گیل خبر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11383

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: