اشتغالزایی برای ۲ هزار نفر:

کشتارگاه بزرگ طیور در لنگرود استان گیلان احداث می شود

سومانیوز؛ نماینده مردم لنگرود در مجلس دوازدهم، از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی کشتارگاه طیور در لنگرود تا آبان ماه امسال یاد کرد که در این طرح دو هزار نفر اشتغالزایی به همراه دارد.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا؛ مهرداد لاهوتی با بیان اینکه بهبود وضعیت روستاهای حوزه انتخابیه به ویژه برای تامین آب شرب را به طور جدی دنبال خواهد کرد، گفت: روستاهای این منطقه که در انتهای سد سفیدرود قرار دارند در تامین آب هم آشامیدنی و هم کشاورزی با مشکل مواجه هستند که لازم است در این مورد تدبیری اندیشیده شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برنامه‌هایی که در جهت ایجاد اشتغال در حوزه انتخابیه دنبال می‌کند، تصریح کرد: ایجاد اشتغال در جهت رفع معضل بیکاری در این منطقه را قطعا از طریق روندی که در گذشته در قالب سرمایه‌گذاری‌های عظیم پیگیری و اجرا کردیم با جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دنبال خواهیم کرد.

وی  تاکید کرد: همانطور که در گذشته کشتارگاه دام را در این منطقه افتتاح کرده بودیم، در ادامه راه‌اندازی کشتارگاه طیور در لنگرود را که ظرفیتی منحصربه فرد در سطح بین‌المللی خواهد بود، در جهت ایجاد اشتغال پیگیری می‌کنیم و امیدواریم تا ۵ ماه آینده به نتیجه برسد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11720

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: