معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در دیدار با کاروان پیاده اعزامی این استان به مرقد مطهر امام خمینی (ره):

پیوند قلبی میان مردم و انقلاب ناگسستنی است

به گزارش سوما؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان وحدت میان ملت ایران و انقلاب را نا گسستنی برشمرد و گفت: گرانی و مشکلات اقتصادی سبب نمی‌شود که مردم از انقلاب اسلامی نا امید شوند و بارها با حضور خود در برهه‌های حساس به استحکام و ماندگاری این نظام مقدس کمک کردند.

مرتضی رضایی صوفی عصر امروز(سه شنبه) با حضور در مسجد النبی(ص) شهر قزوین با کاروان پیاده اعزامی از استان گیلان که به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) از شهرهای مختلف استان عازم مرقد مطهر رهبر کبیر انقلاب اسلامی هستند دیدار کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در این دیدار با بیان اینکه امام خمینی(ره) با قیام خود باعث تقویت روحیه مبارزه با استکبار در بین ملت‌های آزادی‌خواه جهان شد، اظهار کرد: کشور ایران در دوران ستم شاهی در سیطره کامل استکبار و کشورهای غربی بوده است ولی معمار کبیر انقلاب با قیام خود و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باعث ایجاد و تقویت روحیه مبارزه با استکبار در جهان و ملت‌های مسلمان شد.

مرتضی رضایی صوفی با اشاره به تلاش دشمن برای تفرقه میان مردم و انقلاب اسلامی گفت:استکبار در طی سالیان اخیر همواره در تلاش برای ایجاد تفرقه در بین ملت و کشور بوده است ولی مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و اعزام کاروان‌های پیاده به مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) پاسخی محکم به استکبار دادند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به اعزام کاروان پیاده به مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) بیان کرد: مردم گیلان در طول تاریخ همواره ولایتمداری خود را نشان داده و اینبار با اعزام کاروان پیاده به سمت مرقد امام خمینی(ره) بار دیگر ثابت کردند که پای انقلاب و نظام هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان، وحدت میان ملت ایران و انقلاب را نا گسستنی برشمرد و افزود: گرانی و مشکلات اقتصادی سبب نمی‌شود که مردم از انقلاب اسلامی نا امید شوند و بارها با حضور خود در برهه‌های حساس به استحکام و ماندگاری این نظام مقدس کمک کردند.

گفتنی است، مرتضی رضایی صوفی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان پس از حضور در نماز جماعت در مسجد النبی(ص) شهر قزوین، با اعضای کاروان  پیاده اعزامی گیلان به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) به گفت و گو پرداخت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12165

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: