پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان به مناسبت ۱۳ آبان

نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان با صدور پیام مشترکی از مردم ولایتمدار و انقلابی استان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت کردند.

نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان با صدور پیام مشترکی از مردم ولایتمدار و انقلابی استان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت کردند.

متن پیام به این شرح است:

«۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز، روز سرافرازی ملت شریف و غیرتمند ایران اسلامی است که جوانان برومند این آب و خاک مقدس، پرچم مردانگی، ایثار و پرچم استقلال و آزادی و حمایت از مظلومان و مستضعفان را در جهان برافراشتند.

حوادث سه‌گانه این روز از تبعید حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۳ تا کشتار دانش‌آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ به دست دانشجویان پیرو خط امام راحل؛ نگاه استکبارستیزی و استبدادگریزی را به‌عنوان شاخصه یک حکومت الهی و ملت امام حسینی (ع) در وجود نوجوانان، جوانان و همه اقشار مردم آنچنان رشد داده که در مسیر مبارزه افتخارآمیز، همیشه پیشاهنگ و پیشرو هستند و در حوادث اخیر در فلسطین قهرمان هم موجب عصبانیت دشمنان گشته است.

استکبار جهانی همواره با منطق زورمدارانه و دیکتاتوری رسانه‌ای خود بر آن است تا جهان را زیر سطله خویش در آورد و برای رسیدن به این مقصود شوم، مقابله جدی با اسلام ناب محمدی (ص) در سرلوحه برنامه‌های دشمنانه قرار دارد.

در این میان پاسداشت این روز باعظمت، یکی از وظایف نسل جوان امروز و آینده است تا قدرت و عظمتی را که در سایه اسلام‌ناب محمدی (ص)، وحدت و مجاهدت رزمندگان همچون طلایه دار جبهه مقاومت، سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز به دست آمده، حفظ نمایند.

در این روز بزرگ، جوانان و نوجوانان کشور اسلامی ایران در سایه تعالیم اسلامی، بلوغ فکری و عقیدتی خود را وارد جریان انقلاب اسلامی کردند و اکنون نیز این بصیرت و آگاهی و آزادی خواهی و ایستادگی در برابر زور و ظالم، خار چشم دشمنان خواهد بود.

این‌جانبان از مردم ولایت‌مدار، انقلابی و حماسه‌ساز استان گیلان دعوت می‌کنیم بسان حضور مدبرانه و آگاهانه خود در تمامی عرصه‌ها، این بار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان با آرمان‌های امام راحل (ره)، منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و وصایای شهدای عزیز تجدید بیعت نموده و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنند تا برگ زرین دیگری بر کتاب تاریخ پرشکوه و پرافتخار مردم این خطه ثبت شود.»

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13368

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: