پیام مدیرکل اقتصادی و دارایی گیلان در گرامیداشت ۱۳ دی ماه روز جهانی مقاومت

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان به مناسبت گرامیداشت 13 دی ماه روز جهانی مقاومت و سالروز شهادت ابر مرد جبهه مقاومت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، پیام صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان، علیرضا نوروزی، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و روز جهانی مقاومت پیامی صادر نمود.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

اخلاص بالای حاج قاسم، دل های مردم را جذب کرده است. (مقام معظم رهبری)

حاج قاسم سلیمانی، نابغه ای کم نظیر، با ایمان و شجاع، تیزبین و هوشمند، به حق، شایستگی سرداری اسلام را داشته است. ویژگی های نظامی او در استراتژی و تاکتیک، بعنوان یک حرفه ای همراه با حد اعلای سلامت نفس، علیرغم دشمنی، تحسین و احترام ژنرال های آمریکایی را بهمراه داشت.

افسران رشیدی در ایران اسلامی قد برافراشتند، حماسه ها خلق کردند و افتخارات خیره کننده و ویژه آفریدند. سربازان دلیری که شهید، جانباز یا آزاده گردیدند. از این میان، حاج قاسم سلیمانی که درود بیکران الهی بر او باد، سردار دلهای ملت های آگاه و آزاده شد، با نبوغ نظامی و روحیه سلحشوری، اخلاص و ولایتمداری با تأثیرات برجسته منطقه ای و جهانی، مردی به غایت ساعی و خستگی ناپذیر با شخصیتی تأثیرگذار. وی عمیقاً بر این باور بود که مردم ولی نعمت ما هستند و ما مدیون و وامدار آنانیم و بایستی خدمت به مردم عزیز را یک افتخار بزرگ بدانیم.

باشد که با وحدت و انسجام ملی، رهرو آن بزرگ مرد شهید باشیم.

علیرضا نوروزی
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14472

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: