پیام تبریک مدیرکل صمت گیلان به مناسبت روز ملی صادرات

به گزارش سوما؛ تیمور پورحیدری با صدور پیامی فرارسیدن 29 مهر، روز ملی صادرات را به همه سربازان و ایثارگران جبهه اقتصادی گیلان تبریک گفت و از تلاش‌های خستگی ناپذیر آنان تقدیر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۹ مهر “روز صادرات “روز خجسته و مبارکی است جهت تقدیر و تشکر از فعالان و مجاهدان عرصه صادرات. انسان‌های شریفی که در میدان جنگ تحریمی از کیان ایران و اسلام دفاع می‌کنند و با رشادت خود دنیا را متحیر کرده و سهم جمهوری اسلامی ایران را در عرصه رقابت اقتصادی افزایش می‌دهندصادرات به عنوان موتور محرکه اقتصاد، رمز بقای کشورها در بازارهای جهانی نقش مهمی را در عرصه اقتصادی ایجاد می‌کند و عزیزانی که در این حوزه فعالیت دارند یکی از تکیه‌گاه‌های اقتصادی میهن عزیزمان هستند. در این برهه از زمان که کشورمان ایران در جنگ اقتصادی همه جانبه بوده و مشکلات اقتصادی، مردم عزیزمان را آزار میدهد، این متخصصین و زحمتکشان عرصه صادرات هستند که با تلاش و مجاهدت بی بدیل خود مشکلات و فقر را از سر راه ایران و ایرانی برمی دارند.

بار دیگر موکدا بر خود لازم می‌دانم مراتب تشکر و قدردانی خود را از تلاش ثمین صنعتگران ،معدنکاران، مجموعه بزرگ هم خانواده صمت، تجار و صادر کنندگان گرامی که پرچمداران افتخارآفرین در عرصه اقتصاد کشور هستند ابراز داشته و امیدوارم هر روز شاهد رونق گشایش و فتح بازارهای متفاوت جهانی جهت صادرات باشیم از خدمات با ارزش و غرورآفرین شما سروران گرامی تقدیر نموده ، توفیق روز افزون ، موفقیت و سلامتی همه حماسه سازان این عرصه را از درگاه ایزدمنان مسئلت نمایم.

تیمور پورحیدری

مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان گیلان

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13066

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: