پیام تبریک مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان در آغاز هفته دولت و بازدید از شرکت صنایع ماشین‌سازی امیدی کارن لاهیجان

دکترعلیرضا نوروزی، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: هفته اول شهریور که به نام و یاد شهیدان عروج کرده به ملکوت اعلا و فداکاری فرزندان پاک نهاد، رجایی و باهنر مزین گشته، به پاس خدمات این دو معلم بزرگ با اندیشه های سبز و گهربار، هفته دولت نام گرفته است. به راستی که دولت بدون پشتیبانی مردم، ناتوان خواهد بود. امید که مسئولان با الگوبرداری از ویژگی های این شهیدان والامقام، از هیچ کوششی برای رشد و تعالی میهن و مردم کوتاهی نکنند.

با آغاز هفته دولت، دکتر علیرضا نوروزی، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان با همراهی کارکنان اداره کل در گلزار شهدا جهت گلباران مزار شهدای استان گیلان حضور یافتند. در این مراسم باشکوه، دکترعباسی، استاندار گیلان، سرپرست فرمانداری رشت و نمایندگان استان در مجلس و مدیران استانی در کنار مردم شریف استان گیلان حضور داشتند.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان  همچنین با همراهی معاون اقتصادی و کارشناسان سرمایه گذاری از شرکت صنایع ماشین‌سازی امیدی کارن لاهیجانب بازدید کردند:  در این بازدید ضمن آشنایی با ظرفیت‌های تولیدی، برنامه‌های آتی توسعه‌ایی شرکت و بازارهای هدف محصولات تولیدی، مشکلات و موانع شرکت احصاء و راهکارهای بهره‌مندی از ظرفیت‌های تامین مالی در سطح استانی و ملی تبیین گردید.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان، در پایان فرارسیدن چهارم شهریور، روز کارمند را به همه دولت مردان عرصه عمل و کارمندان تلاشگر بویژه همکاران وزارت امور اقتصادی و دارایی و کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی گیلان تبریک و تهنیت گفت و برای همگی توفیق روز افزون را مسئلت داشت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12656

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: