پیام تبریک مدیرعامل موسسه سوما و سرپرست روزنامه ایران در گیلان به مناسبت انتصاب «طاهره ظهر ریحانی» به عنوان مدیر نمایندگی خبرگزاری برنا در استان گیلان

اختصاصی سوما؛ اسماعیل بلالایی مدیرعامل موسسه سوما و سرپرست روزنامه ایران در گیلان به مناسبت انتصاب «طاهره ظهر ریحانی» به عنوان مدیر نمایندگی خبرگزاری برنا در استان گیلان پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما متن این پیام به این شرح است:

به نام خالق قلم و اندیشه

خواهر ارزشی و ارجمندم سرکار خانم «طاهره ظهر ریحانی»
بازرس محترم خانه مطبوعات استان گیلان

انتصاب مسرت بخش جنابعالی را به عنوان «مدیر نمایندگی خبرگزاری برنا در استان گیلان» که بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی‌ های ویژه شما در آن جایگاه گرانسنگ بشمار میرود و قطع به یقین بشارت دهنده محیطی پویا و سرشار از شور و نشاط و نوید بخش بهبود وضعیت فعالیتی خبرگزاری برنا در سطح استان گیلان خواهد بود . در پایان برای تان عزت، سربلندی و توفیق خدمت صادقانه به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ولایتمدار و شهیدپرور ایران عزیز را از درگاه ایزد منان تمنا دارم.

برادر دینی شما / اسماعیل بلالایی
مدیرعامل موسسه سوما و سرپرست روزنامه ایران در استان گیلان

photo_۲۰۲۳-۰۱-۲۱_۲۱-۰۲-۴۸

 

گفتنی است طی حکمی از سوی «محمد امین حسین میرزایی» مدیر عامل خبرگزاری برنا، طاهره ظهر ریحانی به عنوان مدیر نمایندگی خبرگزاری برنا در استان گیلان منصوب شد. طاهره ظهرریحانی از فعالان رسانه ای و خبرنگاران گیلان و بازرس خانه مطبوعات استان گیلان می باشد و سابقه همکاری با خبرگزاری برنا در گیلان را دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10782

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: