پست برق سیار ۶۳ به ۲۰ کیلوولت رضوانشهر بهره برداری شد

به گزارش سوما؛ پست برق ۶۳ به ۲۰ کیلو ولت شهرستان رضوانشهر با اعتبار هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال عصر امروز با حضور استاندار گیلان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در روستای تازه آباد این منطقه به طور رسمی بهره برداری شد.

مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان روز چهارشنبه در آیین افتتاح این پست برق گفت: تا کنون برق این منطقه از پست برق شهرک چوکا تغذیه می شد که باتوجه به مسافت زیاد از این منطقه با ضعف ولتاژ مواجه بودیم.

بهمن داراب زاده افزود: این پست سیار با هزینه هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال و یک خط کابلی به طول نزدیک ۵۰۰ متر در این منطقه ایجاد شد تا مشکلات مردم در این بخش برطرف شود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر با رشد و حجم باری که برای سالهای آینده در این شهرستان پیش بینی می شود این پست برق تا پنج سال آتی جوابگو نیاز مردم خواهد بود اما باید پست دائمی ایجاد شود که بدین منظور امید است با تامین منابعی که انجام می شود، احداث این پست مصوب آغاز شود.

استاندار گیلان در جلسه شورای اداری شهرستان رضوانشهر اعلام کرده بود: در گیلان ۲ هزار کیلومتر خط کابلی در ۲ سال اخیر به روزرسانی شده و ۱۲ هزار کیلومتر دیگر باقی مانده است و طبق درخواست گیلان چهار هزار کیلومتر نیز تا سال آینده انجام خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13328

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: