»موسسه سوما

سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

پروژه مسکن مهر تولم شهر در قالب طرح نهضت ملی مسکن اجرا می شود

به گزارش سوما؛  « مهدی صفاتی» شامگاه شنبه  در برنامه گفت‌و‌گوی خبری با موضوع حل مشکلات مسکن مهر تولم شهر اظهار داشت: اجرای پروژه مسکن مهر تولم شهر از سال ۸۴ - ۸۳ کلید خورد اما به دلیل عدم تامین اعتبار رها شد.

فرماندار شهرستان صومعه‌سرا تصریح کرد: برای مسکن مهر تولم شهر تاکنون سه بار مناقصه برگزار شد اما کسی متقاضی آن نبود همچنین سال گذشته هم قرار بود این پروژه تعیین تکلیف شود که باز هم کار خاصی برای آن صورت نگرفت.

صفاتی با بیان اینکه طبق نتایج پیگیری‌های وی، قرار است پروژه مسکن مهر تولم شهر در قالب نهضت ملی مسکن اجرایی شود افزود: با توجه به اینکه بیش از ۱۰ سال از زمان اجرای این پروژه گذشته است بنابراین باید توسط مشاور ارزیابی‌های فنی روی آن انجام شود.

وی تعیین تکلیف هر چه سریعتر پروژه مسکن مهر تولم شهر را خواستار شد و تصریح کرد: گیلان به علت نوع جغرافیا و کمبود زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن دچار مضیقه هایی است و قطعا اجرا و اتمام چنین پروژه‌هایی می‌تواند به حل معضل مسکن استان و شهرستان کمک کند.

فرماندار شهرستان صومعه‌سرا با تاکید بر اینکه واحد‌های نیمه کاره مسکن مهر تولم شهر فروخته نشده‌اند اضافه کرد: این پروژه کاملا در اختیار دولت و وزارت مسکن و شهرسازی قرار دارد و دست دولت برای هرگونه برنامه‌ریزی در آن باز است.

صفاتی ابراز داشت: برای ایجاد مسکن مهر نیمه کاره تولم شهر از بودجه بیت‌المال استفاده شده و ما از اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان انتظار داریم واقعا نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام کند در مورد تامین امنیت آن هم حتما صحبتهای لازم را با نیروی انتظامی انجام خواهیم داد تا دغدغه مردم برطرف شود.

وی پروژه مسکن مهر تولم شهر را کمک کار طرح نهضت ملی مسکن دانست و خاطرنشان کرد: در مورد متقاضیان هم بدون شک با تکمیل و راه‌اندازی این مجتمع مسکونی شاهد تقاضای مردم برای خرید واحدها خواهیم بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://news.souma.ir/?p=12219

اخبار مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: