دکتر عباسی استاندار گیلان:

پرستاران نقشی حیاتی در تکمیل چرخه درمان بیماران ایفا می کنند

استاندار گیلان با اشاره به نقش و جایگاه پرستاران و قدردانی از زحمات و خدمات آنان گفت: پرستاران نقش حیاتی و بسیار مهمی در تکمیل چرخه درمان بیماران ایفا می کنند

استاندار گیلان با اشاره به نقش و جایگاه پرستاران و قدردانی از زحمات و خدمات آنان گفت: پرستاران نقش حیاتی و بسیار مهمی در تکمیل چرخه درمان بیماران ایفا می کنند.

دکتر اسدالله عباسی به مناسبت روز پرستار با حضور در بیمارستان حشمت رشت اظهار کرد: آنان با فداکاری نور امید را در بیماران زنده نگه می دارند. وی با تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار تصریح کرد: زنده نگه داشتن نور امید در بیماران با فداکاری و ایثار پرستاران خیلی مهم است آنان با این کار در کنار خدمات صادقانه و بی ریای خود روند بهبود و بازگشت بیماران را به زندگی تسریع می کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان افزود: پرستاران همچون پروانه بر بالین بیماران می چرخند و این مهم و ایثار آنان در دوران کرونا به روشنی ثابت شد، آنان در همه گیری کرونا تمام تلاش شان را برای سلامتی بیماران به کار می گرفتند و پرستارانی هم در این راه به شهادت رسیدند. وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت بیان کرد: نرجس خانعلی زاده نخستین شهیده پرستار کشور در همه گیری کرونا از این استان به درجه شهادت رسید که نشان از فداکاری، رشادت و سختی کار پرستاران است.

استاندار گیلان امروز با حضور در بیمارستان حشمت رشت ضمن دیدار با پرستاران و تبریک این روز، از تعدادی بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کرد.

ولادت حضرت زینب (س) در گاهشمار ملی سرزمینمان گرامیداشت مقام پرستار نام گرفته است و بدین منظور امروز در همه محافل اجتماعی تا سیاسی گیلان تلاش این نامداران ارزنده را ستودند و متولیان درمان استان هم از کمبود پرستار گفتند و هم ستایشگر عشق و جانفشانی این قشر در مسیر درمان شدند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13477

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: