رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان:

پرداخت بیش از ۵۱ میلیارد تومان اعتبار از تبصره ۱۸ به کشاورزان گیلانی

به گزارش روابط عمومی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۳ میلیارد و ۱۸۴ میلیون تومان تسهیلات از محل اعتبار مشاغل خانگی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به ۴۵ متقاضی واجد شرایط در حوزه‌های مختلف کشاورزی پرداخت شده است.

صالح محمدی افزود: تاکنون ۲۶۷ طرح کشاورزی در بخش طرح‌های مشاغل خانگی از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به بانک‌های عامل معرفی شده و مبلغ ۲۷ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان به صاحبان این طرح‌ها پرداخت شده است.

صالح محمدی با اشاره به روند دریافت تسهیلات مشاغل خانگی تاکید کرد: متقاضیان دریافت این گونه تسهیلات در بخش کشاورزی باید ابتدا در سامانه مشاغل خانگی ثبت نام نموده و پس از دریافت مجوز و تایید مجوز از سوی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستانِ مورد نظر و تصویب در کمیته فنی شهرستان و کمیته فنی استان به بانک عامل معرفی می‌شوند.

وی از انعقاد قرارداد و پرداخت ۴ طرح بخش کشاورزی به مبلغ ۵۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل تبصره ۱۸ سال ۱۴۰۱ سازمان جهاد کشاورزی به صاحبان این طرح‌ها خبر داد و یادآور شد: این واحدها در بخش سردخانه، بسته‌بندی برنج و بسته‌‎بندی حبوبات فعالیت دارند.

محمدی بیان کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات از محل تبصره ۱۸ باید ابتدا در سامانه سیتا ثبت‌نام نموده و پس از اخذ کد رهگیری و مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستان‌های ۱۷ گانه استان گیلان سایر مراحل اداری را طی نمایند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: خط اعتباری مکانیزاسیون سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان از ابتدای سال تاکنون به ۱۱۳ نفر متقاضی دریافت تسهیلات مکانیزاسیون مبلغ ۱۴ میلیارد تومان اعتبار پرداخت نموده است.

وی افزود: متقاضیان و کشاورزان متقاضی استفاده از تسهیلات مکانیزاسیون نیز باید ابتدا در سامانه سیتا ثبت نام نموده و پس از بررسی و تایید مدارکشان در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و تایید واحد اجرایی در ستاد استانی و معاونت برنامه‌ریزی با معرفی‌نامه به بانک عامل مراجعه نمایند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13768

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: