باحضور مسئولین استانی و شهرستانی؛

پایانی تلخ در فینال فوتچل روستای کینچاه آستانه‌اشرفیه

به گزارش سوما؛ در فینال مسابقات فوتچل آستانه اشرفیه که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد اعتراض به تیم داوری منجر به درگیری شد.

عصر روز شنبه دیدار پایانی مسابقات فوتچل یادواره شهدای روستای کینچاه و سردار مهدی خوش سیرت بین دو تیم پرسپولیس کینچاه و چافوچاه بخش لشت نشا با حضور جهانبخش آرمان مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان گیلان، ابراهیم نجفی نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسئولین شهرستان آستانه‌اشرفیه برگزار گردید.

این دیدار با نتیجه ۳بر۱ به نفع پرسپولیس کینچاه در جریان بود که داور مسابقه سوت پایان بازی را بصدا درآورد و اینکار با اعتراض شدید بازیکنان و تماشاگران تیم چافوچاه همراه بود که اعتقاد داشتند داور مسابقه حدود ۱۱ دقیقه بازی را زودتر به پایان رسانده است ولی داور تصمیم خودرا گرفته بود و اعتراضات به درگیری فیزیکی انجامید که با مداخله عوامل انتظامی و مسئولین برگزار کننده مسابقات به پایان رسید. مسئولین و مهمانان  مسابقه بعداز شروع درگیری محل مسابقه را ترک کردند و مسابقات فوتچل امسال  بدون شناختن تیم قهرمان به کار خود پایان داد.

مسابقات فوتچل یا فوتبال در شالیزار از ورزش‌های محلی گیلان است که مسابقات آن بطور منظم طی چندین سال در روستای کینچاه برگزار می‌شود.

 

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12344

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: