ورزشکاران در انتخابات پیش رو طلایه دار هستند

سرپرست فرمانداری تالش با اشاره به اینکه ورزشکاران در انتخابات پیش رو طلایه داران جامعه هستند، گفت: جامعه ورزش می تواند در انتخابات نقش آفرینی موثر داشته باشند.

ایرج مؤذن صبح سه شنبه در نشست با جامعه ورزش تالش اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه زدن بر روحیه پهلوانی جوانان به کمین نشسته‌اند که البته با آگاهی و بصیرت و آینده‌نگری نسل جوان کشور ما، دشمنان سخت شکست خواهند خورد.

سرپرست فرمانداری تالش با اشاره به اینکه ورزشکاران در انتخابات پیش رو طلایه داران جامعه هستند، افزود: شرکت در انتخابات وظیفه همگانی است چرا که دشمنان نظام و انقلاب همواره منتظر چگونگی حضور مردم در انتخابات‌ها هستند. وی با اشاره به اینکه قهرمانان ورزشی و ورزشکاران شهرستان تالش مقبولیت ویژه و خاصی بین آحاد مردم به‌خصوص جوانان و نوجوانان دارند، اضافه کرد: جامعه ورزش می‌تواند در انتخابات نقش آفرینی مؤثر داشته باشند.

مؤذن ورزشکاران را نماد پویایی، سرزندگی، بالندگی و تحرک در هر جامعه ذکر کرد و ادامه داد: هرگاه در جمع ورزشکاران هستیم و یا در برنامه‌های آنان افتخار حضور داریم این حس بالندگی و سرزندگی به ما نیز منتقل می‌شود. وی با تاکید بر اینکه برای کمک به رشد ورزش شهرستان در سال آینده، باید نظام مسائل این حوزه تهیه و اولویت‌ها مشخص شود و سپس درجهت رفع مشکلات اقدام کرد، گفت: باشگاه داران و مربیان ورزشی از ظرفیت بالایی در جذب نوجوانان و جوانان در جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی در شهرستان برخوردار هستند که متأسفانه مورد غفلت واقع شده‌اند و باید در نظام مسائل شهرستان دیده شوند.

ورزشکاران برای حل دغدغه مندی مردم پیشتاز هستند

«سرهنگ محمدعلی ستیزه» فرمانده سپاه ناحیه تالش در این مراسم با گرامی‌داشت یاد و خاطره همه شهدای ورزشی استان و کشور، گفت: بخشی از شهدای کشور از قشر ورزشکاران عزیز بودند که برای دفاع از خاک کشور و ارزش‌های اسلامی جان خود را فدا کردند و به فیض شهادت نائل آمدند. وی با بیان اینکه ورزشکاران ایران عزیز منش پهلوانی دارند و اخلاق مداری از صفت‌های اصلی این جامعه خاص می‌باشد، ادامه داد: ورزشکاران با دغدغه مندی برای حل مشکلات مردم پیشتاز هستند همانگونه که مثل دوره‌های گذشته حضوری پررنگ در انتخابات داشته و همواره پای این نظام بوده‌اند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15589

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: