مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان :

هزینه۲۲ میلیارد تومانی اوقاف گیلان برای اجرای قرار دوازدهم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان در حاشیه اجرای طرح قرار دوازدهم در آستان خواهر امام(س) رشت اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 22 میلیارد تومان برای اجرای قرار دوازدهم هزینه شده است.

حجت الاسلام اسماعیل تدینی، مدیرکل اوقاف وامور خیریه گیلان در مراسم طرح قرار دوازدهم که در آستان خواهر امام(س) رشت برگزار شد گفت: فرهنگ وقف، نشان دهنده جریان روحیه همدلی و انسان دوستی در جامعه است.
وی اظهار کرد: در قرار دوازدهم مهدی یاوران تلاش می کنند بین مردم امید آفرینی نموده و وضعیت معیشتی افراد کم بضاعت را ارتقا ببخشند.
تدینی با اشاره به تهیه یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در طرح قرار دوازدهم آذرماه جاری، گفت: ارزش هر بسته معیشتی ۷۵۰ هزار تومان بوده است.
وی افزود: برای تهیه این بسته های معیشتی ۹۰۰ میلیون تومان از محل عواید موقوفات دارای نیات مرتبط با خیرات و کمک های مردمی هزینه شده است.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه گیلان خاطرنشان کرد: این بسته های معیشتی با کمک موسسات خیریه و از طریق مراکز افق در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.
وی افزود: تهیه و توزیع کیف و لوازم تحریر به ارزش۱۲ میلیون تومان، کمک به درمان و تهیه دارو برای بیماری های خاص به ارزش ۳۰ میلیون تومان و کمک هزینه تهیه جهیزیه به ارزش۱۵ میلیون تومان از دیگر بخش های طرح قرار دوازدهم آذر ماه امسال بوده است.
تدینی گفت: کمک هزینه اعزام به کربلا به ملبغ ۵ میلیون تومان، تهیه بسته های فرهنگی برای دانش آموزان عازم به اردوهای راهیان نور به ارزش ۶ میلیون تومان و کمک هزینه ترک اعتیاد به مبلغ ۱۲ میلیون تومان هم در طرح قرار دوازدهم آذرماه به جامعه هدف اهدا شده است.
وی اعلام کرد: در طرح قرار دوازدهم آذرماه دو دستگاه فتوتراپی و لارنگوسکوپی به ارزش ۲۰ میلیون تومان خریداری و در اختیار مراکز درمانی شهرستان آستانه اشرفیه قرار گرفته است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۲ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان برای اجرای طرح قرار دوازدهم هزینه شده است.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13677

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: