هدف دشمنان ضربه‌زنی به کشور است

استاندار گیلان گفت: دشمنان ما بسیار بیرحمند و هدف آنان این است که از راه های گوناگون به کشور ضربه بزنند.

اسدالله عباسی عصر سه‌شنبه در جلسه پدافند غیرعامل گیلان در رشت اظهار کرد: دشمنان و به خصوص صهیونیست های جنایتکار تلاش دارند تا با توطئه‌های مختلف و از هر مسیر و راهی به کشور و ملت ما ضربه وراد کنند. وی افزود: به همین دلیل ما باید تلاش کنیم تا در بخش های زیرساخت‌های سایبری و سایر بخش ها همچون امنیت غذایی و مسایل زیستی، هوشیار باشیم و هر دستگاهی در این خصوص باید متناسب با مسئولیتی که دارد کار خود را به خوبی انجام دهد.

نماینده عالی دولت در گیلان ادامه داد: ما باید دقت و نظارت کافی و کاملی داشته باشیم زیرا تهدیدات دشمنان جدی است و قبل از اینکه اتفاق و حادثه‌ای ایجاد شود، باید جلوی آن گرفته و پیشگیری‌های لازم انجام شود. وی اضافه کرد: در گیلان نیز در بخش‌های مختلفی همچون مبارزه با ملخ مراکشی و پشه آندس اقدامات خوب و موثری انجام شد اما در خصوص سنبل آبی باید جدی‌تر بود و در این بخش باید اقدامات موثرتری را انجام دهیم.

استاندار گیلان بیان کرد: ما باید در همه حوزه ها در آماده باش کامل باشیم زیرا دستورالعمل‌ها مشخص است و کارگروه‌ها نیز باید به خوبی به وظایف خود عمل کنند تا جلوی خرابکاری‌های احتمالی گرفته شود.

عباسی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دشمنان از هر راهی قصد ضربه‌زنی به نظام و ملت ما را دارند، باید مرزها و خطوط مشخص شود تا از هیچ راهی اجازه ورود به دشمنان داده نشود و همه نقشه‌های شوم آنان خنثی شود.

در جلسه پدافند غیرعامل گیلان، سردار محمدعلی قمی معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور، حمیدرضا خالدی جانشین قرارگاه زیستی پدافند غیرعامل کشور و و برخی از مدیران و مسوولان استان گیلان حضور داشتند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15349

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: