نرخ تبلیغات در مرکز اطلاع رسانی گروه سوما (روزنامه، خبرگزاری، هفته نامه، فضای مجازی)

به گزارش سوما؛ موسسه سوما نرخ تبلیغات در مرکز اطلاع رسانی این موسسه شامل تبلیغات در خبرگزاری، هفته نامه و فضای مجازی را اعلام کرد.

گفتنی است خبرگزاری سوما (پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز) به عنوان «قدیمی ترین رسانه مجازی شمال کشور» یکی از پربازدیدترین پایگاه های شمال ایران محسوب میشود. این پایگاه بنا بر آمار جهانی سایت “الکسا” به عنوان یکی از بهترین سایت های خبری تحلیلی در سطح استان های شمالی به شمار می آید.

این رسانه روزانه با انتشار اخبار مربوط به ۱۰ استان شمالی کشور و شهرستان های آن موفق به جلب رضایت اصحاب رسانه، مسئولین و اقشار مختلف مردم شده است.

جهت سفارش تبلیغات میتوانید با مرکز تماس ۳۴۲۴۰-۰۱۳ شماره تلفن همراه ۳۴۲۴۰ ۰۹۹۹۹۹ در نرم افزارهای ایتا و تلگرام تماس حاصل نمایید.

نام طرح جایگاه تبلیغات در هفته نامه
حداقل ابعاد (CM) جایگاه تبلیغات در سایت قیمت هفتگی (تک شماره)
آ – برلیان صفحه اول (کنارلوگو/نیم صفحه بالا) گوشواره ۷/۸  X  ۳/۴ زیر تیتر یک ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
ب – طلایی صفحه اول (نیم صفحه پایین) ۷/۸  X  ۳/۴ طلایی (سمت چپ و بالای سایت) ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
پ – نقره ای صفحه آخر ۷/۸  X  ۳/۴ زیر «دیدگاه» ۸۰۰/۰۰۰ تومان
ت – برنزی صفحه داخلی (پشت صفحه اول و آخر) ۷/۸  X  ۳/۴ زیر «رو در رو» ۶۰۰/۰۰۰ تومان
ث – معمولی صفحه لایی (سیاه و سفید) ۷/۸  X  ۳/۴ زیر «سوماپلاس» ۴۰۰/۰۰۰ تومان
متنی صفحه لایی (سیاه و سفید) ۳/۴  X  ۱/۷ زیر «ذره بین» ۲۰۰/۰۰۰ تومان
پلاس نوار پیام تبلیغاتی نیم صفحه اول و آخر ۸  X  ۸ کنار تیتر یک رایگان

نکته:
– قیمتها برای هفته نامه به صورت ۴رنگ (تمام رنگی) محاسبه شده که در صورت تمایل مشتری به صورت تک رنگ قیمت آن نصف محاسبه خواهد شد.

– در صورت تمایل مشتری برای سفارش کادرهای بیشتر برای هفته نامه و سایت مبلغ آن بصورت ضریب (مثلا ۲ کادره ضریب ۲، ۳ کادره ضریب ۳، ۴ کادره ضریب ۴ و …) محاسبه میشود.

– نحوه انتشار تبلیغات در فضای مجازی به صورت هفتگی (از شنبه تا جمعه) به تعداد دفعات زیر خواهد بود:
تبلیغ برلیان هر ۷ روز هفته (روزی ۲بار) – تبلیغ طلایی هر ۷ روز هفته – تبلیغ نقره ای ۵ روز هفته – تبلیغ برنزی ۳ روز هفته – تبلیغ معمولی ۱ روز در هفته

– در صورت تمایل به تبلیغ فقط در فضای مجازی، طبق تعرفه معمولی محاسبه میگردد.

– قیمتهای فوق برای یک هفته (یک شماره هفته نامه و سایت و فضای مجازی) محاسبه شده و در صورت تمایل مشتری برای دوره های یک ماهه (۵درصد)، سه ماهه (۱۰ درصد تخفیف)، شش ماهه (۱۵ درصد تخفیف) نه ماهه (۲۰ درصد تخفیف) و یکساله (۲۵ درصد تخفیف) لحاظ خواهد شد.

– قیمتهای فوق به صورت پایه در نظر گرفته شده است و بر اساس قیمت بیشتری که نفرات جدید پیشنهاد می دهند تبلیغات آنها بالاتر از نفرات بعدی قرار می گیرد.

– در ضمن با توجه به در اولویت بودن فعالیت های فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی در مجموعه سوما نیوز درج تبلیغات آنها در بخش تابلوی اعلانات (سوماپلاس) بصورت رایگان خواهد بود.

– تمامی مبالغ جهت سفارش تبلیغات می بایست فقط به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۱۱۲۳۹۵۸۴۸۱ یا شماره حساب ۱-۵۸۷۹۴۳۰-۲۵-۶۴۱۲ و یا شماره شبا IR830600641202505879430001 نزد بانک مهر ایران – شعبه شهید بهشتی رشت متعلق به آقای «اسماعیل بلالایی» واریز گردد و غیر از این شماره کارت واریزی به هر حساب دیگری فاقد وجاهت قانونی خواهد بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12456

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: