اولین گردهمایی مسئولان کمیسیون های مدرسه یاری مجامع خیرین مدرسه ساز؛

ندا نوروزی مسئول کمیسیون مدرسه یاری استان گیلان شد

در جامعه خیرین مدرسه ساز کشور کارگروه های مختلفی راه اندازی شده است که مهمترین آن کارگروه مدرسه یاری است که به ریاست دکتر نوید ادهم به طور منظم تشکیل می شود.

به گزارش سومه؛ اولین گردهمایی مسئولان کمیسیون‌های مدرسه یاری مجامع خیرین مدرسه ساز کشور ۲۷ مهر ۱۴۰۲ با حضور صحرایی وزیر آموزش و پرورش، دکتر ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، حمید رضا خان محمدی رئیس سازمان نوسازی مدارس، راشکی معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، اربابی مدیر کل توسعه مشارکت‌های مردمی، دکتر نوید ادهم رئیس کمیسیون مدرسه یاری، نجفی افشار معاون مدیر عامل جامعه خیرین، اعضای کمیسیون مدرسه یاری، جمعی از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار و مسئولان کمیسیون مدرسه یاری در استانها برگزار شد.

دکتر صحرایی وزیر آموزش و پرورش در این نشست ضمن محکوم کردن حمله به غزه غزه اظهار داشت: آنقدری که در نشست‌ها، نگران جسم مدرسه هستیم نگران روح آن نیستیم و روح آن همان مدرسه یاری و مدرسه داری است. وی افزود: بحث مدرسه داری و مدرسه یاری که توسط شورای عالی آموزش و پرورش تبیین شده یکی از الگوهای عینی مشارکت مردم در اداره امور بخصوص بحث تعلیم و تربیت است.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: همه می‌توانند دریک رویه منظم مشارکت کنند. برای اینکه نظم و انضباطی داشته باشد یک آیین نامه اجرایی برای اداره مدرسه داریم. مدرسه یاری اقدامی در راستای کیفیت و عدالت آموزشی است.

صحرایی اذعان داشت: امروز مسیر ساختن آینده ایران از مدرسه با مدرسه و در مدرسه اتفاق می‌افتد کاری که خیرین در ساختن مدرسه و نرم افزای آن می‌کنند همه الگویی از آینده‌سازی و مشارکت در ساختن اینده ایران است. امیدوارم این گام مبارک با استواری برداشته بشود. وی خاطر نشان کرد: ویژگی گروهی که گردهم آمدید، پختگی است که بسیار با ارزش است. تجربه مدرسه‌سازی تجربه‌ای کاملا ملموس برای شماست.

در پایان این نشست ندا نوروزی به عنوان رییس کمیسیون مدرسه یاری استان گیلان انتخاب شد. وی اظهار کرد: ما وظیفه داریم با ۳عنصر آموزش و پرورش، سازمان نوسازی مدارس و جامعه خیرین نهایت هم افزایی و هماهنگی را به وجود بیاوریم تا بتوانیم به عدالت و کیفیت آموزشی دست بیابیم و گامی مهم در جهت جلوگیری از هدر رفتن استعدادها به جهت کمبود امکانات برداریم

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13091

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: