با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان؛

مهرداد محمدی به عنوان نماینده روزنامه ایران در لاهیجان معرفی شد

روزنامه ایران در لاهیجان نیز صاحب نمایندگی شد و در این راستا در فرمانداری شهرستان لاهیجان این معارفه انجام و مهرداد عوض محمدی از خبرنگاران با سابقه این شهرستان به عنوان نماینده این روزنامه معرفی گردید.

صبح امروز طی جلسه ای با حضور دکتر فرهاد براتی فرماندار، رامین‌فر رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان و مهندس اسماعیل بلالایی عضو هیات مدیره خانه مطبوعات استان گیلان و سرپرست روزنامه ایران در استان گیلان، مهرداد عوض محمدی به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان لاهیجان معرفی شد.

در این مراسم معارفه دکتر براتی ضمن تاکید بر نقش مهم رسانه‌ها و جریان سازی فکری و فرهنگی آنها در جامعه امروزی گفت: بدون تردید رسانه می‌تواند در تمام زمینه‌های علمی و فرهنگی و اقتصادی و سیاسی نقش موثر و مثبتی برای شهر و مردم داشته باشد و در دولت سیزدهم نیز نگاه ویژه‌ای بر جایگاه رسانه و اهالی فرهنگ و اصحاب قلم شده است. وی در ادامه گفت: با وجود تمام محدودیت‌های اقتصادی باز هم کارهای عمرانی و فرهنگی بسیاری نیز در این دولت انجام شده و یا در حال انجام است که رسانه ها می‌توانند با انعکاس آن در بین مردم ایجاد امید و رشد را تسریع بخشند و هم اکنون نیز که رسانه وزینی همچون روزنامه ایران در شهر لاهیجان مستقر می‌شود و با توجه به تجارب نماینده معرفی شده از این رسانه، امیدواریم روند رو به رشدی را برای این مقوله شاهد باشیم.

مهندس بلالایی نیز در این جلسه با تاکید بر اخلاق مداری و اصول حرفه‌ای خبرنگاری گفت: با توجه به اینکه لاهیجان از شهرهای بسیار مهم و استراتژیک در استان می‌باشد که همواره در حوزه رسانه و قلم دارای پیشینه قوی می‌باشد و در این راستا نیز خانه مطبوعات و همکاران رسانه‌ای و زیر مجموعه روزنامه ایران در استان گیلان با تفکر مثبت و همسو با رشد و تعالی جامعه و ایجاد پل ارتباطی بین مردم مسئولین و حفظ اخلاق مداری‌ها و اصول حرفه‌ای کار رسانه در حال فعالیت می‌باشند. مسئولین نیز می توانند با بهره گیری و مشاوره از اهالی رسانه در انجام وظایف اداری و اجتماعی خود خدمت رسانی با کیفیفت تری به مردم داشته باشند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14058

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: