با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان؛

مهدی میزانی نماینده روزنامه ایران در تالش شد

به گزارش سوما؛ با صدور حکمی توسط سرپرست روزنامه ایران در گیلان، مهدی میزانی از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران گیلانی به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان تالش منصوب و معرفی شد.

مهدی میزانی با حضور کیا عاشوری فرماندار شهرستان تالش، اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان و عضو هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان، نوراله صفرپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش به عنوان نماینده روزنامه ایران در این شهرستان منصوب و معرفی شد.

«کیا عاشوری» در این آیین با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دفاع مقدس زمینه ساز فرهنگ مقدسّی شد که طریق اتّصال به ملکوت را هموار کرد و  یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است. وی افزود: در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتی ها و ایثارگری های خود، آیین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی و ارزشی فرهنگی همه جریان ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع قرار داده است.

فرماندار تالش بر ارائه عملکرد دولت سیزدهم در رسانه ها و مطبوعات تاکید کرد و افزود: از زمان روی کارآمدن دولت سیزدهم کارها و اقدامات خوبی در حوزه های مختلف انجام شده و باید از طریق رسانه‌ها برای مردم بیان شود. وی بر همکاری دستگاه ها و نهاد های دولتی با نمایندگی روزنامه ایران در راستای ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته به مردم تاکید کرد.

«اسماعیل بلالایی» نیز در این آیین با بیان اینکه دولت مردمی آیت الله رئیسی عملکرد خوبی در بخش های مختلف داشته است، اظهار کرد: ان شاالله با اقداماتی که در حوزه های مختلف در حال انجام گرفتن است شاهد توسعه و عمران در کشور خواهیم بود.

سرپرست روزنامه ایران در گیلان با بیان اینکه شهرستان تالش دارای ظرفیت های بالقوه در حوزه های مختلف است افزود: روزنامه ایران در راستای رساندن این ظرفیت‌ها به گوش مسئولان کشوری از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

نوراله صفرپور ضمن تبریک بخاطر این انتصاب اظهار نمود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد اقدامات مثبتی در حوزه فرهنگ و رسانه انجام بدهد و در حال حاضر به دنبال رایزنی جهت دریافت امکانات بیشتر برای شهرستان توسط نماینده محترم و همچنین فرماندار پرتلاش هستیم و امیدوارم با همدلی و تلاش همه فعالین این حوزه بتوانیم اتفاق های خوبی را رقم بزنیم و در این راه نیازمند همراهی همه  فعالین حوزه فرهنگ و رسانه هستیم و قطعا وجود افرادی همچون، برادر عزیزمان  مهدی میزانی می تواند کمک حال مجموعه باشند.

گفتنی است، مهدی میزانی دارای مدرک کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت برنامه ریزی شهری می باشد. مدیرمسئول، صاحب امتیاز پایگاه خبری وارنا، سابقه همکاری با مجلات، روزنامه های کشوری و همچنین مدیریت روابط عمومی باشگاه چوکا تالش از جمله سوابق وی است. وی فعالیت در مطبوعات را از سال ۸۴ آغاز کرده و با مطبوعات مختلف کشوری، استانی و شهرستانی در این مدت همکاری داشته است. مهدی میزانی در طول مدت فعالیت در عرصه رسانه بارها در جشنواره‌های مختلف کشوری، منطقه‌ای و استانی حائز مقام برتر شده و مورد تجلیل قرار گرفته است.

مهدی میزانی با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان تالش منصوب شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10449

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: