مهارت تبیین دستاورد های دستگاه قضایی یک ضرورت است

ایران 1444؛ رئیس کل دادگستری گیلان اعلام کرد: رسانه های معاند اغلب از خلاء اطلاع رسانی علمی و روشنگر هم چنین نادیده گرفتن اقدامات موثر صورت گرفته در کشور استفاده کرده و نقائص و کمبودها را درجامعه پررنگ کرده تا با خبر های کذب، پیشرفت های کشور را کم رنگ کنند.

به گزارش گروه رسانه ای ایران «گرا- به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، نشست مدیران روابط عمومی سازمان های تابعه دستگاه قضایی در استان گیلان با  رئیس کل دادگستری گیلان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با تبریک دهه کرامت و قدردانی از مدیران روابط عمومی سازمان های تابعه دستگاه قضایی تصریح کرد: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب گسترش اطلاع رسانی اقدامات سازمان ها در جامعه است که این امر مهم بر عهده مدیران روابط عمومی هاست.

وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها باید رابطه تنگاتنگی با مردم داشته باشند اظهار داشت: مسئولان روابط عمومی باید همچنین با مدیران مسئول نشریات، خبرگزاری ها، جرائد و اصحاب رسانه ارتباط نزدیک داشته و اقدامات و عملکرد های سازمان خود را در جامعه منعکس کنند..

وی با بیان اینکه آگاهی بخشی، اقناع، اعتماد سازی و تعامل مستمر با جامعه از وظایف روابط عمومی هاست خاطر نشان کرد: مدیران روابط عمومی قوه قضائیه باید با به کارگیری هنر، مهارت و دانش در تبیین دستاورد های دستگاه قضایی تلاش کنند..

مقام ارشد قضایی، تحول و تعالی به سمت بالا را شعار قوه قضائیه عنوان  و تصریح کرد: ارتباط مستمر و چهره به چهره با مردم مانند حضور در مساجد و برگزاری میزهای خدمت و پاسخگویی به مشکلات مردم می تواند نقش به سزایی در افزایش اعتماد و رضایت مردم داشته و خشنودی خدای متعال را نیز فراهم نماید.
در این نشست با اهدای لوح سپاس از مدیران روابط عمومی سازمان های تابعه دستگاه قضایی در استان گیلان تقدیر شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11155

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: