منطقه آزاد انزلی اسپانسر باشگاه ملوان شد

به گزارش سوما؛ سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی، گفت: طبق توافقات مبلغ اسپانسری در دو مرحله به باشگاه ملوان پرداخت شود و سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه مسیر باشگاه، ملوان بندرانزلی را حمایت خواهد کرد.

پژمان نوری و مازیار زارع مدیران باشگاه ملوان بندرانزلی به منظور رفع مشکلات و موانع باشگاه ملوان با مدیرعامل سازمان دیدار کردند که این دیدار نتایج خوبی برای ادامه راه و موفقیت باشگاه ملوان بندرانزلی داشت.

سخنگو و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی افزود: در این دیدار روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اعلام حمایت این سازمان از تیم پرافتخار ملوان جهت حضور در ادامه رقابت های لیگ آزادگان، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را یکی از تیم های ریشه دار کشور معرفی و بیان کرد با توجه به اهمیت ورزش در حفظ سلامت و ایجاد فضای نشاط اجتماعی سازمان سازمان منطقه آزاد انزلی در طول سال های گذشته با حمایت به صورت اسپانسری از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تلاش کرده تا این امر محقق شود.

وی در ادامه با اعلام قول همکاری و مساعدت ویژه برای حمایت از قوهای سپید انزلی، تصریح کرد: طبق توافقات مقرر شد، مبلغ اسپانسری در دو مرحله به باشگاه ملوان پرداخت شود و سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه مسیر باشگاه، ملوان بندرانزلی را حمایت خواهد کرد.

پژمان ‌نوری و مازیار زارع نیز در این دیدار مراتب قدردانی خود را از مدیرعامل منطقه آزاد انزلی و معاونین این سازمان جهت همکاری و مساعدت لازم با باشگاه ملوان، اعلام کردند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11329

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: