در نیمه نخست سال 1402 انجام پذیرفت؛

ملحق شدن متوسط ماهانه ۷۴۰ نفر به جرگه بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان

به گزارش سوما؛ در نیمه نخست سال 1402 متوسط ماهانه 740 نفر به جرگه بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان ملحق شدند.

تعداد بازنشستگان تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان در پایان شهریورماه سالجاری با ۴ درصد رشد به بیش از ۱۱۷۴۰۰ نفر افزایش یافته است که بیانگر پیوستن متوسط روزانه ۲۵ نفر به این جرگه میباشد .

کیوان مرتضوی مدیرکل این مجموعه ضمن اشاره به آخرین آمار منتشره مرکز آمار و اطلاعات این اداره کل ، با بیان اینکه در پایان سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۱۲۹۷۱ نفر بازنشسته ، ۷۱۹۲ نفر ازکارفتاده و ۵۸۰۴۱ نفر بازمانده جامعه ۱۷۸۲۰۴ نفری مستمری بگیران تحت پوشش را تشکیل میداده اند ، افزود : این تعداد در پایان شهریورماه سال ۱۴۰۲ به ۱۸۳۹۹۴ نفر افزایش یافته که بیانگر رشد ۳/۲ درصدی مستممری بگیران میباشد .

وی با بیان اینکه از مجموع ۵۷۹۰ نفر افزایش مستمری بگیران تحت پوشش ، تعداد ۴۴۳۰ نفر یعنی ۷۶/۵ درصد را رشد بازنشستگان تشکیل میدهد اذعان داشت : این رقم بیانگر افزایش متوسط ماهانه ۷۴۰ نفر و یا به تعبیری ، روزانه ۲۵ نفر به جرگه بازنشستگان تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان است .

کیوان مرتضوی همچنین تعداد مستمری بگیران بازمانده را در پایان شهریورماه سالجاری ۵۹۳۹۰ نفر اعلام و خاطر نشان ساخت در این حوزه نیز شاهد رشد ۲/۳ درصدی بوده ایم که در این مدت منجر به افزایش ۱۳۵۰ نفر به این گروه از تعهد گیرندگان شده است .

شایان ذکر است تامین اجتماعی گیلان در هفت ماهه سپری شده از سالجاری تاکنون افزون بر ۹۲۰۰ میلیارد تومان تعهدات بلندمدت در قالب انواع مستمری به جامعه هدف خود پرداخت نموده است .

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13322

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: