دکتر محمد حیدری؛

معیشت مردم به نظارت ستاد تنظیم بازار گره خورده است

سوما نیوز؛ سرپرست فرمانداری رودسر نقش ستاد تنظیم بازار را بسیار ارزشمند خواند و افزود: معیشت مردم به ستاد تنظیم بازار گره خورده است برای نظارت بر بازار تمهیدات لازم را اتخاذ و نظارت میدانی بر بازار را در دستور کار قرار دهید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر روز سه شنبه در جلسه اقدام مشترک کارگروه تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان رودسر در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: نظارت ها و بازرسی های مستمر و دقیق بر نانوایی ها و بازار برای کنترل گرانی‌ها و برخورد با گران‌فروشان و کسبه‌ای که به التهاب بازار دامن می زنند انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در  شبکه توزیع آرد ما شاهد بی‌نظمی و اخلال هستیم، افزود: شرکت های مخاطب بایستی ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت سهمیه آرد آن را توزیع و اعلام کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با تاکید بر لزوم بررسی فرآیند کاری برای توزیع از کارخانه تا نانوایی و رفع مشکلات گفت: باید نظارت ها دقیق صورت گیرد تا آرد به موقع و کامل تحویل نانوا شود.

وی به رعایت مسئله بهداشت در نانوایی ها اشاره کرد و افزود: به‌رغم آنکه نانوایی ها کارت بهداشت را دریافت می کنند اما شاهد هستیم که بهداشت لازم در تهیه و توزیع نان رعایت نمی شود.

حیدری با اشاره به لزوم آموزش کارگران نانوایی‌ها تصریح کرد: ثبات شغل کارگران نانوایی ها تثبیت شود تا با حل مشکلات بیمه‌ای و دریافت حق و حقوق لازم آنان شاهد پخت نان با کیفت تری باشیم.

وی با اشاره به فعالیت ۲۸۹ نانوایی در سطح شهرستان رودسر گفت: با نظارت دقیق بر فعالیت نانوایی ها تلاش شود تا خدمات بهتر و با کیفیت تری به مردم ارائه شود.

حیدری با اشاره به دغدغه کشاورزان به انباشت محصول برنج و چای و به فروش نرفتن این محصولات گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال تحصیلی و بازگشایی مدارس اکثر خانواده ها دغدغه گرانی لوازم التحریر را دارند که لازم است اتحادیه‌ها و اتاق اصناف برای کنترل بازار در کنار بازرسین ورود کنند.

وی نقش ستاد تنظیم بازار را بسیار ارزشمند خواند و افزود: معیشت مردم به ستاد تنظیم بازار گره خورده است برای نظارت بر بازار تمهیدات لازم را اتخاذ و نظارت میدانی بر بازار را در دستور کار قرار دهید.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12756

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: