مطالبه‌گران عفاف و حجاب رشت درگیر شور و شعور انتخابات

بانوان جمعیت مطالبه‌گر عفاف و حجاب رشت ضمن استمرار مطالبه عفاف و حجاب در جامعه، بر حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب نامزد اصلح، تاکید کردند.
جمعی از بانوان نمازگزار جمعه رشت امروز در جریان نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته رشت در مصلی امام خمینی (ره) رشت به پویش #من_رأی_می‌دهم، پیوستند‌.بانوان جمعیت مطالبه‌گر رشتی در نماز وحدت بخش و دشمن شکن جمعه رشت با نشان دادن علامت پیروزی، نوید انتخابات پرشور و شکوهی را در ۱۱ اسفندماه دادند.
بانوان حریم حجاب و عفاف فاطمی امروز در این حرکت نمادین، حضور در انتخابات پرشور و حداکثری توأمان با انتخابی آگاهانه و بصیر را ضامن ارزش‌های اسلامی و انقلابی دانستند و آن را لیلهالقدر انقلاب اسلامی برشمردند.«با حفظ حجاب اسلامی در انتخابات حاضر خواهیم شد»، «من رأی می‌دهم» و «حجاب ما زندگیست، نماد آزادگیست»، از جمله شعارهای امروز جمعیت بانوان مطالبه‌گر رشت بود.
بانوان مطالبه‌گر رشتی همچنین پس از اقامه نماز جمعه این هفته، تجمع اعتراضی نسبت به اباحه گری ها پیرامون حجاب و عفاف برگزار کرده و خواهان حمایت همه‌جانبه مسؤولان در استقرار فریضه واجب و لازم عفاف و حجاب در جامعه شدند.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=16103

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: