مراسم شام غریبان «سردار دل‌ها» در گیلان برگزار شد

به گزارش سوما؛ مراسم شام غریبان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور تعداد زیادی از مردم استان گیلان در رشت برگزار شد.

مراسم شام غریبان فرمانده محور مقاومت سردار سپهبد قاسم سلیمانی با حضور جمع کثیری از مردم انقلابی و ولایتمدار گیلان در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت برگزار شد.

مردم ولایتمدار گیلان با در دست داشتن گل و عکس‌های حاج قاسم سلیمانی در پیاده راه فرهنگی شهرداری جمع شدند تا بگویند که همچنان پای ارزش‌ها ایستاده‌اند و اکنون که آمریکای جنایتکار چنین اقدامی علیه ایران مرتکب شده است بی‌شک مردم با تمام وجود گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند تا انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را از دشمنان بگیرند.

مردم و جوانان گل‌ها را به سمت تصویر حاج قاسم سلیمانی گرفتند و شمع روشن کردند و بار دیگر شعار «مرگ بر آمریکا» را با تمام توان و قدرت فریاد کشیدند که نشان از ارادت مردم و ماندگاری خاطرات و محبت‌های این سردار بزرگ سپاه اسلام در قلب‌ این مردم است.

باور شهادت حاج قاسم سلیمانی هنوز سخت است، او پس از عمری مجاهدت در راه خدا بالاخره به آرزویش رسید اما خبر شهادت او برای مردم فهیم ایران و تمام آزادی‌خواهان جهان بسیار جگرسوز بود.

هرگز رشادت‌ها و مجاهدت‌های این سردار بزرگ اسلام در طول جنگ تحمیلی و همچنین تلاش و کوشش او به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از یادمان نمی‌رود.

او هر جا که ردی از عشق امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بود حضور داشت از طرفی با تمام قدرت در مقابل کینه‌‌ورزی جنایتکاران و زورگویان می‌ایستاد

امروز این سوز بر سینه نشسته ملت ایران به راحتی خاموش نمی‌شود و این شور برانگیخته قطعاً طومار دشمنان را در هم می‌پیچد.

رهبر معظم انقلاب فرمودند که خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف به راه خود ادامه می‌دهد و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11307

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: