مدیر جدید خبرگزاری مهر در گیلان معرفی شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل خبرگزاری مهر مدیر جدید این خبرگزاری در استان گیلان معرفی شد.

عصر پنجشنبه در مراسمی با حضور مدیرعامل خبرگزاری مهر ضمن تقدیر از خدمات مریم اصغری مدیر سابق خبرگزاری مهر در گیلان الهام حیدری به عنوان مدیر جدید این خبرگزاری در این استان معرفی شد.

مدیر جدید خبرگزاری مهر در گیلان معرفی شد

‌در این مراسم محمد مهدی رحمتی مدیرعامل خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد علی نجفی مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان، حسام الدین حیدری مدیرکل اخبار استان‌های خبرگزاری مهر و جمعی از مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه حضور داشتند.

مدیر جدید خبرگزاری مهر در گیلان معرفی شد

گفتنی است، پیش از این مریم اصغری به عنوان دبیر منطقه شمال اداره کل اخبار استان‌های خبرگزاری مهر معرفی شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:

نگاه و راهبرد تبلیغات به عرصه فرهنگ و هنر تخصصی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه فعالیت این سازمان فراجناحی است، گفت: نگاه و راهبرد ما به عرصه فرهنگ و هنر تخصصی است.

حجت الاسلام محمدعلی نجفی گیلانی عصر پنجشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیر خبرگزاری مهر در گیلان اظهار کرد: مجموعه تبلیغات اسلامی مجری منویات مقام معظم رهبری در سرفصل‌های مختلف است. وی با اشاره به اینکه نگاه سیاسی و جناحی در سازمان تبلیغات اسلامی معنا ندارد، افزود: خط فکری و اندیشه سازمان تبلیغات اسلامی برگرفته از مقام معظم رهبری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه فعالیت این سازمان فراجناحی است، گفت: نگاه و راهبرد ما به عرصه فرهنگ و هنر تخصصی است. وی با بیان اینکه نگاه تخصصی به عرصه رسانه بسیار ضرورت دارد، گفت: فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای در قالب‌های تخصصی و ادامه دار دنبال می‌شود. وی با اشاره به مردمی سازی فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی افزود: توانمندسازی و ارتقای مجموعه‌های فرهنگی مردم نهاد در اولویت سازمان تبلیغات اسلامی قرار دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به محدودیت‌های امکانی و زیرساختی بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در کنار محدودیت‌های زیرساخت و امکانی یکی از ثروتمندترین سازمان‌ها از لحاظ برخورداری از مجموعه‌های مردمی است. وی گیلانی با اشاره به ظرفیت‌های رسانه‌ای خبرگزاری مهر بیان کرد: این خبرگزاری در حوزه مطالبه گری و امیدآفرینی اقدامات خوبی انجام داده است.

 

مدیرعامل خبرگزاری مهر:

آوازه اعتقادی مردم گیلان به آن سوی مرزها رسیده است

مدیرعامل خبرگزاری مهر با بیان اینکه آوازه اعتقادی مردم گیلان به آن سوی مرزها رسیده است، گفت: گیلان زادگاه مفاخر دینی و ارزشی فراوان بوده که باید به آن پرداخته شود. وی عصر پنجشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیر خبرگزاری مهر در گیلان اظهار کرد: دوست دارم رشت را به عنوان محل زندگی انتخاب کنم.

محمد مهدی رحمتی مدیرعامل خبرگزاری مهر با اشاره به نقش گیلان در رخدادهای سیاسی، فرهنگی و مذهبی در کشور بیان کرد: گیلان نقش تعیین کننده‌ای در پایه گذاری دین تشییع در کشور داشته است. وی با بیان اینکه آوازه اعتقادی مردم گیلان به آن سوی مرزها رسیده است، گفت: گیلان زادگاه مفاخر دینی و ارزشی فراوان است که باید به آن پرداخته شود.

مدیرعامل خبرگزاری مهر با اشاره به نقش گیلانی‌ها در آزادسازی نبل و الزهرا افزود: گیلانی‌ها در جبهه محور مقاومت و دفاع از حرم خوش درخشیدند. وی با تاکید بر لزوم پرداختن به شهدای مدافع حرم گیلانی بیان کرد: کمتر به شهیدان محمدخانی و حسین پور (شهید قمی) پرداخته شده است. رحمتی با بیان اینکه رسانه‌ها دنبال جناح بندی سیاسی‌ها نباشند، گفت: خبرگزاری مهر بدون توجه به رنگ بندی سیاسی در راستای جلب مشارکت حداکثری در انتخابات است.

مسوول سازمان بسیج رسانه گیلان:

رسانه در گیلان سبقه تاریخی دارد

مسوول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه رسانه در گیلان سبقه تاریخی دارد، گفت: سردار شهید میرزا کوچک خان جنگلی یک فعال رسانه‌ای بود. وی در آئین تکریم و معارفه مدیر خبرگزاری مهر در گیلان اظهار کرد: اولین روزنامه از ۱۲۰ سال پیش در گیلان منتشر می‌شد.

مهدی پارسا با بیان اینکه رسانه در گیلان سبقه تاریخی دارد، گفت: سردار شهید میرزا کوچک خان جنگلی یک فعال رسانه‌ای بود. پارسا با اشاره به ظرفیت‌های رسانه‌ای در این استان بیان کرد: خبرگزاری مهر در گیلان یکی از رسانه‌های مؤثر و تولید محور استان است. وی با اشاره به قابلیت‌ها و توانمندی‌ها هویتی گیلان افزود: واکاوی مفاخر هویتی گیلان در عرصه‌های مختلف در دستور کار رسانه قرار گیرد.

 

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد گیلان:

خبرگزاری مهر رسانه دغدغه مند در حوزه فرهنگ و هنر است

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد اسلامی گیلان گفت: خبرگزاری مهر رسانه دغدغه مند در حوزه فرهنگ و هنر است. وی در آئین تکریم و معارفه مدیر خبرگزاری مهر در گیلان اظهار کرد: خبرگزاری مهر از جمله رسانه‌های دغدغه مند در حوزه فرهنگ و هنر است.

قاسم مصفا با اشاره به نقش محوری رسانه‌ها در حوزه تبیین گری بیان کرد: خبرگزاری‌ها یاران بدون چشمداشت و بی مزد و منت دستگاه‌ها و سازمان‌ها هستند. وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقش بی بدیلی در پویاسازی جامعه ایفا می‌کنند، گفت: گیلان یکی از استان‌های رسانه‌ای و خبرنگار پرور در کشور است.

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد اسلامی گیلان با تاکید بر لزوم توجه به حوزه آموزش رسانه افزود: ارتقای آموزشی در حوزه رسانه و خبرنگاران مورد توجه است.

مدیرکل اخبار استان های خبرگزاری مهر:

واکاوی مسایل فرهنگی در اولویت خبرگزاری مهر قرار دارد

مدیرکل اخبار استان های خبرگزاری مهر با بیان اینکه پرداختن به مسایل فرهنگی در اولویت این خبرگزاری قرار دارد، گفت: فرهنگ و هنر سرفصل اصلی سوژه یابی و واکاوی خبرگزاری مهر قرار دارد.

حسام الدین حیدری در آئین تکریم و معارفه مدیر خبرگزاری مهر در گیلان اظهار کرد: بهره گیری از ظرفیت درون سازمانی در مدیریت‌ها از رویکردهای خبرگزاری مهر است. وی با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات خانم اصغری مدیر سابق خبرگزاری مهر در گیلان افزود: خانم اصغری مدیر و راهبر رسانه‌ای در خبرگزاری مهر هستند.

حیدری با تاکید بر لزوم پرداختن به ظرفیت‌های بومی و منطقه‌ای اضافه کرد: رسانه‌ها نقش محوری در بازشناسی توانمندی‌ها و قابلیت‌های بومی و هویتی دارند. وی با بیان اینکه پرداختن به مسائل فرهنگی در اولویت خبرگزاری مهر قرار دارد، افزود: فرهنگ و هنر سرفصل اصلی سوژه یابی و واکاوی خبرگزاری مهر قرار دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=16085

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: