مدیرکل راهداری گیلان:

محور پونل به خلخال همچنان مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به اینکه محور پونل به خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی همچنان مسدود است، گفت: تردد در جاده های کوهستانی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

‌غلامعلی نیک فهم با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های استان گیلان اظهار کرد: محور پونل- خلخال به دلیل احتمال ریزش بهمن و نبود ایمنی کافی مسدود است. وی با بیان اینکه تردد در محورهای مواصلاتی استان در جریان است، گفت: برای تردد در جاده‌های کوهستانی و برف گیر رانندگان زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

نیک فهم اضافه کرد: بارش خفیف برف در محورهای اسالم – خلخال، پونل- خلخال، توتکابن- حشمت آباد، بره سر- کلیشم- جیرنده، زیار- شوک، رودسر – لات محله، بلوردکان- خصیب دشت آغاز شده و این مناطق سفیدپوش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای گیلان ادامه داد: بارش برف در محور سیاهکل – دیلمان و بهارستان- آقچای شدید گزارش شده و این مناطق را کامل سفیدپوش کرده است. وی با بیان اینکه شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان گیلان به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان درباره وضعیت جوی و ترافیکی تمام محورهای مواصلاتی استان گیلان و محورهای ارتباطی استان‌های همجوار است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15107

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: