محوریت برنامه های دهه فجر بر انسجام و وحدت باشد

به گزارش سوما؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: برنامه هایی که برای دهه فجر امسال در استان تدارک دیده می شوند، با محوریت وحدت باشد.

محمد قاسم نژاد چهارشنبه شب در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان در رشت اظهار کرد: محوریت برنامه های دهه فجر انسجام و وحدت باشد و همانطور که در روزهای اخیر شاهد همبستگی بین مردم هستیم، در آن روزها به صورت عملی این امر به منصه ظهور برسد.
وی با تسلیت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: پاسخ قاطع و انتقام سخت فرزندان ایران عزیز در مواجهه با حرکت وحشیانه و انتقام سخت فرزندان ایران عزیز با حرکت وحشیانه آمریکای جنایتکار را نیز تبریک عرض می کنیم.
وی ابراز امیدواری کرد که خون این سردار شهید سرافراز اسلام موجب وحدت امت اسلامی به ویژه ایرانیان باشد.
قاسم نژاد با بیان اینکه امروز در آغاز گام دوم انقلاب، جمهوری اسلامی به لحاظ قدرت نرم و بازدارندگی از همه دوران خودش قویتر است و با اقتدار مقام معظم رهبری، آرمان های انقلاب هرچه بیشتر تحقق می یابد.
وی دهه فجر را یادآور رشادت ها، ایثار و دلاوری های مجاهدان، عالمان و بزرگانی دانست که در زمان ستم شاهی توانستند با رهبری معمار کبیر انقلاب این نظام را بوجود آوردند.
وی با بیان اینکه همواره در دهه فجر دستاوردهای انقلاب در محورهای اقتصادی، اجتماعی و عمرانی و فرهنگی تجلی پیدا می کند، اظهار کرد: باید اهتمام داشته باشیم تا در آغاز گام دوم انقلاب با بهره گیری از بسیج مردمی شاهد برنامه های خوبی در استان باشیم.
جهان آرا مدیرکل آموزش و پرورش گیلان نیز در این جلسه به چندین برنامه شاخص این دستگاه طی دهه فجر اشاره و اظهار کرد: لاله های روشن (هزار یادواره شهدای دانش آموز)، برگزاری جشن شکوفه های انقلاب نقاشی همگانی و برپایی نمایشگاه ها از جمله برنامه های این اداره کل در آن ایام مبارک است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11333

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: