محورهای روستایی گیلان باز است/ برفروبی ۱.۴ میلیون مترمکعبی

به گزارش سوما؛ مدیرکل راهداری گیلان، با بیان اینکه کلیه راه های استان اعم از اصلی و فرعی و روستایی باز است و تردد جریان دارد، گفت: از ۴۴۱ تن مخلوط نمک و ماسه جهت یخ زدایی در سطح محورها استفاده شده است.

غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه در حال حاضر کلیه راه های اصلی، فرعی و روستایی استان گیلان باز است، اظهار کرد: رانندگان در سطح محورهای مواصلاتی و شریانی گیلان در حال تردد هستند.

وی با اشاره به برودت هوا و یخ زدگی سطح جاده ها، افزود: اگرچه راهداران در سطح محورها هستند، اما کاربران جاده ها باید نکات ایمنی و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه طی یک هفته گذشته حدود یک میلیون و ۴۲۱ هزار مترمکعب برفروبی انجام شده است، تصریح کرد: همچنین طی این مدت ۴۴۱ تن مخلوط نمک و ماسه نیز جهت یخ زدایی در سطح محورها پاشیده شده است.

نیک فهم، با اشاره به بارش ۸۵ سانتی برف در شهرستان رضوانشهر و یک متری در شهرستان تالش، گفت: کلیه راه های استان به غیر از محور پونل – خلخال(کیلومتر ۴۵ تا ۶۰) به دلیل کولاک و احتمال ریزش بهمن مسدود است که از محور اسالم – خلخال به عنوان جایگزین استفاده می شود./ایسنا

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10732

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: