با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان؛

محمدرضا رزمی به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان رضوانشهر منصوب شد

محمدرضا رزمی کلیمانی، روزنامه‌نگارو خبرنگار به عنوان نماینده روزنامه دولتی ایران در شهرستان رضوانشهر منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر سرپرستی روزنامه ایران در استان گیلان، محمدرضا رزمی کلیمانی روز یک‌شنبه، ۶ فروردین ۱۴۰۲ با حضور مهندس سید نادر صفوی میرمحله فرماندار شهرستان رضوانشهر، اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه دولتی ایران در استان گیلان با حضور اعضای هیات رئیسه خانه مطبوعات گیلان و معاون سیاسی امنیتی و بخشدار مرکزی در فرمانداری رضوانشهر به عنوان نماینده روزنامه دولتی ایران در این شهرستان منصوب و معرفی شد.

سید نادر صفوی میرمحله، در این آیین با تبریک فرا رسیدن سال نوشمسی و ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: رسانه را زبان گویای مردمان عزیز و بازوی مسئولان این نظام مقدس می‌باشد.

فرماندار شهرستان رضوانشهر بر ارائه عملکرد دولت سیزدهم در رسانه‌ها و مطبوعات تاکید کرد و افزود: از زمان روی کارآمدن دولت سیزدهم کارها و اقدامات خوبی در حوزه‌های مختلف انجام شده و باید از طریق رسانه‌ها برای مردم بیان شود.

صفوی بر همکاری دستگاه و نهاد های دولتی با نمایندگی روزنامه دولتی ایران در راستای ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته به مردم و به رسالت خبری این رسانه برای بالا بردن سطح سواد رسانه تاکید کرد.

اسماعیل بلالایی، نیز در این آیین با بیان اینکه دولت مردمی آیت الله رئیسی عملکرد خوبی در بخش های مختلف داشته است، اظهار کرد: امیدواریم با اقداماتی که در حوزه های مختلف در حال انجام گرفتن است شاهد توسعه و عمران در کشور خواهیم بود.

سرپرست روزنامه ایران در گیلان با بیان اینکه شهرستان رضوانشهر دارای ظرفیت های بالقوه در حوزه‌های مختلف است، افزود: روزنامه ایران در راستای رساندن این ظرفیت‌ها به گوش مسئولان کشوری از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

بلالایی خاطر نشان کرد: روزنامه ایران دفتر نمایندگی گیلان همچنین آماده انتشار گزارش عملکرد دستگاه های دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی است و بیان مشکلات مردمی و رساندن آن به گوش مسئولان را اولویت خود می داند.

گفتنی است محمدرضا رزمی کلیمانی دانش آموخته‌ی رشته روزنامه نگاری دانشکده خبر تهران و نیز دارای تحصیلات تکمیلی دکتری عمران بوده و سابقه بیش از ده ساله در عرصه‌ی روزنامه نگاری و خبرنگاری دارد. وی فعالیت در مطبوعات را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده و با مطبوعات مختلف کشوری، استانی و شهرستانی در این مدت همکاری داشته است.

محمدرضا رزمی کلیمانی با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان رضوانشهر منصوب شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13972

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: