جلایی در جمع روسای ستاد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گیلان:

مبنای مدیریت اجرایی انتخابات رعایت بی طرفی است

سومانیوز؛ رئیس ستاد انتخابات گیلان در نشست با روسی ستادهای انتخاباتی استان عنوان کرد: ۴ راهبرد سلامت، مشارکت، امنیت و رقابت در انتخابات با تعامل و همکاری همه عوامل برگزاری انتخابات و روسای ستاد نامزدها طبق قانون انتخابات محقق می شود.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، محمد جلایی رئیس ستاد انتخابات گیلان در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت ، افزود: اصل مدیریت اجرایی در انتخابات بر مبنای رعایت بی طرفی است و همکاری اعضای نظارت بر انتخابات، عوامل امنیتی و انتظامی در شعب اخذ رای و تعامل روسای ستاد نامزدها، تبلیغات انتخابات به حفظ سلامت ومشارکت حداکثری مردم در انتخابات هشتم تیر را افزایش می دهد.

احمد قنبریان رئیس هیات نظارت بر انتخابات گیلان هم در این نشست با تاکید بر اینکه ملاک انتخابات رعایت قانون است، گفت: نامزدهای انتخابات باید در امر آموزش به ستادها کمک کنند که حامیان نامزدها از موضوعات قانونی مطلع باشند تا حق نامزدها بیشتر رعایت شود.

جواد شفیعی ثابت دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان هم با تشریح قوانین برای روسای ستادها، گفت: شرح دقیق نحوه قرائت، حالت های مختلف نگارشی آرا از سوی رای دهندگان، شیوه های مجاز و غیرمجاز تبلیغات برای نامزدها و نحوه دریافت مجوز برای برگزار ی نشست های نامزدها و هواداران آن ها اعلام می شود و از نمایندگان نامزدهای انتخابات در استان در خواست می شود در هشتم تیر شب تجمیع آرای شعب در ۱۷ فرمانداری حاضر و برروند کارنظارت داشته باشند.

در این نشست، روسای ستاد انتخابات آقایان پزشکیان، جلیلی، زاکانی، قاضی زاده هاشمی و قالیباف در گیلان دیدگاهها و نظرات خود را بیان کردند./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11622

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: