مانع طلاق نشوید

سومانیوز؛ برخی رسانه‌های فارسی زبان که به جز انتشار اخبار و گزارش های صد درصدی ضد ایرانی و منفی باقی ها و سیاه نمایی ها هیچ هنر دیگری ندارند، این روزها به عادی جلوه دادن طلاق در بین خانواده های ایرانی تمرکز کرده اند و آن را حق طبیعی زنان مانند حق ازدواج نشان می دهند.

برخی رسانه های فارسی زبان که به جز انتشار اخبار و گزارش های صد درصدی ضد ایرانی و منفی باقی ها و سیاه نمایی ها هیچ هنر دیگری ندارند، این روزها به عادی جلوه دادن طلاق در بین خانواده های ایرانی تمرکز کرده اند و آن را حق طبیعی زنان مانند حق ازدواج نشان می د هند.!!

به اصطلاح کارشناس زن معلوم الحال و مزدور وابسته به یکی از این شبکه ها ظهر روز شنبه اعلام کرد: ایرانی ها و مسئولان نظام و مراجع ذیصلاح تلاش می کنند، کانون خانواده را بسیار مقدس جلوه دهند و به این بهانه های گوناگون و به زور جلوی طلاق زن ها را بگیرند.!!

در این برنامه “یک پروژه و سوژه فرمایشی است” و در ساعات و روزهای آینده مرتب منتشر خواهد شد، گفته شد: قانون منع خشونت در خانواده بعد از۱۲ سال در ایران به تصویب رسید اما اجرایی نمی شود و به صورت نمایشی اطلاع رسانی شده است.!

مجری و کارشناس زن به اتفاق می گویند: مراکز مشاوره در مراجع مربوطه قبل ازطلاق همسران را مجبور می کنند تا ابتدا به اتاق مشاوره بروند و پس از آن درباره ادامه زندگی یا پایان آن تصمیم گیری شود.

به عبارتی رسانه شناسی و سواد رسانه ای از همین نقطه معنا پیدا می کند به این مفهوم که نباید فریب فضاسازی و گسترش فساد و فرو پاشی خانواده را در این رسانه ها دنبال کرد.

مجری با خواندن یک متن تلاش می کند، “طلاق یک حق برای زن محسوب می شود و کسی حق ممانعت ندارد و در همین حال می افزاید: زنان و مردان متاهل به خصوص قشر جوان از این مراکز مشاوره متنفر هستند و باید از آنها دوری کنند!

این در شرایطی است که، حضور مراکز مشاوره پیش از طلاق در سراسر کشور طی سالهای اخیر نقش بسیار موثری در پیشگیری از طلاق های احساسی داشته و دارند و طبق آمارها تا کنون توانسته اند با پیشنهادها، ایده ها و راهکارها ی مناسب از درصد قابل توجهی از طلاق های و فروپاشی کانون گرم خانواده ها جلوگیری کنند.

مردم ایران به خصوص خانواده های با شخصیت مراقب فریب و لجن پراکنی های این رسانه های معلوم الحال و آلت دست کارتل های غربی باشند که درصدد ناکارآمد جلوه دادن مراکز مشاوره و ترویج بیشتر طلاق در جامعه ایران هستند.

مردم خوب ما در سراسر ایران چه در شهر یا روستاها  آگاه باشند که رسانه های دشمن همه همت شان را معطوف به فروپاشی خانواده ها، افزایش بیشتر طلاق ها و روابط آزاد اخلاقی و اجتماعی کرده اند و از آنجا که این برنامه ها در همه شبکه های مجازی پخش می شود، مورد توجه عده ای از جوان ها متاهل قرار می گیرد و یکی از دلایلی افزایش میزان طلاق در سالهای اخیر به شمار می رود.

مردم با صفا و با شخصیت ایران در همه سنین قدر خانواده ها و کانون گرم خانواده را بدانید و فریب این رسانه های مخرب را نخورند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11804

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: