ماموران قلابی در رشت به دام افتادند

سوما نیوز؛ جانشین فرماندهی انتظامی گیلان از شناسایی چند مامور قلابی در گلسار رشت خبر داد و گفت: با حضور به موقع ماموران یک متهم دستگیر و با اعترافات وی، ۲ متهم ۲۹ و ۳۴ ساله شناسایی و در عملیات جداگانه دستگیر شدند.

سردار حسین حسن پور در این باره توضیح داد: مأموران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر درگیری و قصد سرقت تحت پوشش مأمور از متصدی یک مغازه قصابی در منطقه گلسار رشت، بلافاصله در محل  حاضر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه با حضور به‌موقع مأموران یک متهم که با چاقو توسط متصدی قصابی مجروح شده بود دستگیر و با تمهیدات امنیتی به بیمارستان منتقل شد، افزود: با اعترافات متهم مجروح، ۲ متهم ۲۹ و ۳۴ساله این پرونده نیز شناسایی و طی عملیاتی مجزا دستگیر شدند

وی اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که پلیس همواره نسبت به آن تأکید دارد، درخواست کارت شناسایی معتبر از افرادی است که تحت عنوان مامور ارگان‌های دولتی به شهروندان مراجعه می‌کنند.

حسن‌پور با اشاره به اعتراف متهمان به اخاذی تحت پوشش مأمور از مردم، بیان کرد: یک دستگاه خودروی پژو پارس متهمان توقیف و یک قبضه سلاح کمری، بی‌سیم، دستبند و چاقو از مخفیگاه متهمان کشف شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11819

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: